Новости ›› Полтава и область

Студентка педагогічного університету стала переможницею конкурсу «Студентський голос Полтави-2018»

13.11.2018 13:00 | просмотров: 295
12 листопада в Resto-club «Podium» відбувся гала-концерт вокального конкурсу «Студентський голос Полтави-2018». Організатором проведення конкурсу є Студентська рада міста Полтава та управління у справах сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому.

Привітав учасників з початком гала-концерту депутат Полтавської міської ради Олександр Глазов. Він зазначив, що конкурс кожного року набирає ще більших обертів, учасників кожного року більше. Також він побажав усім гарного настрою, драйву, а конкурсантам перемоги:

– «Студентський голос Полтави» проходить у місті вже вчетверте. Дуже важливо, що у Полтаві є платформа, де студенти можуть себе спробувати не лише на сцені свого навчального закладу, а й на сцені міста взагалі. Впевнений, сьогодні переможе найкращий та найдостойніший, – наголосив Олександр Глазов.

Нагадаємо, до фіналу конкурсу попередньо відібрали 9 учасників. Серед них студенти Полтавського університету економіки і торгівлі, педагогічного університету, базового медичного та аграрно-економічного коледжів.

Цьогоріч фінал проходив у три етапи. Першим етапом було виконання пісні на вибір. Другий етап – заспівати спільну пісню з усіма учасниками. Для третього етапу жеребкуванням було обрано дуети, які повинні були виконати пісню на вибір.

На гала-концерт завітала заступник міського голови Людмила Бойченко. Вона привітала учасників та наголосила, що у Полтаві дійсно є вокалісти, які можуть достойно представляти Полтаву на всеукраїнському рівні.

– Творча молодь Полтави – це молодь, на яку потрібно рівнятися. Хочу побажати усім, і переможцям, і фіналістам, не зупинятися на досягнутому. Йти вперед до своєї мети. Бути наполегливими. Переконана, ваші імена будуть звучати на рівні нашої країни, а в майбутньому – і на міжнародному, – підкреслила Людмила Бойченко.
Тож, за результатами оцінок компетентного журі призові місця розподілились наступним чином.

Лауреатом другої премії стала студентка Полтавського університету економіки і торгівлі Ніколь-Естер Окуа, лауреатом третьої премії – студент Полтавського університету економіки і торгівлі Микола Іщенко. Переможницею та володаркою титулу «Студентський голос Полтави-2018» стала студентка Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Євгенія Гаєва.

Переможці отримали дипломи від організаторів конкурсу, сертифікати на професійну фотосесію та запис пісні у професійній студії.

Кожен конкурсант завітав на гала-концерт разом з потужною групою уболівальників. Саме завдяки підтримці глядачів, наприкінці вечора була визначена номінація – «Приз глядацьких симпатій». Переможцем у даній категорій став студент Аграрно-економічного коледжу Євгеній Панков. Він також отримав диплом та сертифікати на фотосесію та запис пісні у професійній студії.

Источник: rada-poltava.gov.ua
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От: franBish
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: