Новости ›› Полтава и область

Наступного тижня планують розпочати ремонт полтавської ділянки траси Київ — Харків

09.11.2018 18:00 | просмотров: 194
За ініціативи голови Полтавської ОДА Валерія Головка у Полтаві ремонтуватимуть ділянку траси М03 від «Метро» до «Шашлички». Роботи проходитимуть у кілька етапів, а планують розпочати їх вже наступного тижня.

З кінця наступного тижня планують розпочати капітальний ремонт полтавської ділянки траси Київ — Харків. Роботи проходитимуть за ініціативи голови Полтавської ОДА Валерія Головка. Спільне фінансування на капітальний ремонт виділяють область та місто.

В кінці жовтня депутати Полтавської міськради на сесії виділили частину необхідного співфінансування.

Крім того, голова Полтавської ОДА домігся виділення додаткового фінансування на проведення робіт від Парлементу. Мова йде про кошти, залучені внаслідок «митного експерименту».

— Я принципово налаштований відновити цю ділянку дороги. Тим більше, нарешті є порозуміння з містом. Досить вже вбивати машини і згадувати кожну яму «незлим тихим» словом, — наголосив Валерій Головко.

Першою капітально ремонтуватимуть частину цієї ділянки на виїзді до Харкова. Вона перебуває у найгіршому стані. На іншій частині спочатку упріплять полотно, щоб нормально увійти у зиму. А вже з весни і тут розпочнуть капітальні роботи.
Дорога матиме земельне полотно та 3 шари асфальтобетону. Крім того, тут використають георешітку.

Роботи проходитимуть під постійним контролем з боку адміністрації.

Про це розповів директор Департаменту будівництва містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА Тимофій Голбан.

— Ця дорога була проблемою для автомобілістів роками. Тому об’єкт для нас надважливий. Тим більше, доїхати до нього з перевіркою — домашня справа. Контроль за виконанням робіт буде щоденним та жорстким.

Нагадаємо, що ця ділянка траси Київ — Харків довгий час не ремонтувалася. Служба автодоріг області від вирішення проблеми самовідсторонилася. Тому відрізок дороги залишався на балансі міста.
З пропозицією відремонтувати цю ділянку дороги вийшов голова Полтавської ОДА Валерій Головко. Адміністрація з початку року опікується лише місцевими дорогами, тому права проводити роботи самостійно не мала. ОДА отримала відповідний дозвіл від міського Управління ЖКГ, розробила проектну документацію та провела тендер для визначення підряника.

Прес-служба Полтавської ОДА
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня

RSSКоментарии

20:23 Пушистичка: нуну
13:39 Пушистичка: ахаааах
Добавить новость
Новостной информер new
Свежие новости всегда на страницах Вашего сайта
Реклама:
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: