Новости ›› Полтава и область

«Тартюф» у Полтаві, або Як акторам з Кам"янського полтавська публіка овації влаштувала…

29.10.2018 17:00 | просмотров: 1419
26 жовтня у Полтаві відбулися гастролі Академічного драматичного театру ім. Лесі Українки м. Кам’янського. Полтавській публіці презентували комедію «Тартюф», яка з успіхом йде на рідній сцені з 2013 року. «Перевірена» глядачем вистава і у Полтаві зібрала повну залу шанувальників театрального мистецтва ПД «Листопад», які влаштували у кінці вистави овації акторам.

Комедія Ж. Б. Мольєра, у постановці заслуженого діяча мистецтв України Сергія Чулкова, отримала оригінальну трактовку і неординарне акторське втілення персонажів. Історія про «набожного» маніпулятора Тартюфа, відкрила незліченні людські помилки, яких припускається кожен. Тут вам і сліпа довіра господаря будинку Оргона (Анатолій Вертій), який привів у свій дім Тартюфа (Олег Волощенко), і у результаті – втрачає рідних, втрачає своє майно, жіночна Ельміра (Вероніка Полєва), яка прагне всіма силами довести чоловікові свою правоту, їхня донька Маріанна (Олександра Івлюшкіна), що уособлює чисте кохання до Валера (Богдан Діденко), але через свою недосвідченість у таких справах майже втрачає нареченого.

Особлива увага звичайно виконавцю головної ролі Тарфюфа. Актор Олег Волощенко зробив його настільки жартівливим, комічним, як кажуть «на грані». Його миттєві оцінки, перелаштування від вдаваної серйозності, до похітливо-ігрових інтонацій викликали у глядачів сміх у захоплення. Здавалося така людина може переконати будь-кого, але все ж залишається людиною зі своїми слабостями. Комічних персонажів грати важко, адже важливо не перейти межу, не вдаватися до удавання і награвання. Тартюф—Волощенко ж майстерно «жонглював» акторськими прийомами.
Вистава театру ім. Лесі Українки – це мінімум декорацій, але максимум акторської гри, партнерства, гумору і цікавих знахідок по кожному образу. Тим, хто одного разу потрапить на виставу цього театру, обов’язково захочеться прийти ще раз, щоб насолодитися їхньою грою та їхньою професійною легкістю, що притаманна була втіленню комедії «Тартюф».

Це про виставу, а ще для вас – цікавинки про виставу, про роль Тартюфа, про театр та кіно у розмові із виконавцем ролі Тартюфа, який відомий глядачам вже й по кіноролям – Ілля Муромець («Сторожова застава»), командир Коцюба («Позивний Бандерас»), заслуженим артистом України Олегом Волощенком.Ольга Коваленко


Источник: news.studclub.poltava.ua
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: