Новости ›› Полтава и область

У Полтаві стартував турнір з міні-футболу серед студентської молоді

23.10.2018 11:00 | просмотров: 161
22 жовтня у Полтаві на стадіоні «Динамо» стартував другий турнір з міні-футболу серед студентської молоді. Змагання відбулись за сприяння управління у справах сім'ї, молоді та спорту та за ініціативи Студентської Ради міста Полтава.

Цьогоріч на змагання зареєструвалися 14 команд з вишів нашого міста. Серед них команди: Аграрно-економічного коледжу ПДАА, Полтавського коледжу нафти і газу ПолНТУ, Полтавського юридичного коледжу Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого, Політехнічного коледжу НТУ «ХПІ», Будівельного технікуму транспортного будівництва, аграрної академії, педагогічного університету, юридичного інституту НЮУ імені Ярослава Мудрого, Інституту бізнесу імені академіка Юрія Бугая, технічного університету імені Юрія Кондратюка, кооперативного коледжу, медичного коледжу УМСА, коледжу харчових технологій НУ ХТ, бізнес-коледжу імені академіка Юрія Бугая.

Привітати учасників з початком турніру завітали представники міської влади та депутатського корпусу. Так, заступник міського голови Людмила Бойченко побажала спортсменам перемоги:

– Дуже приємно, що у Полтаві футбол – це один із найкращих видів спорту, який популяризується та живе, який дає нам переможців на державному рівні. Тому, бажаю усім успіху і нехай вашими іменами будуть названі наші українські рекорди.

До слів привітань також приєдналась депутат Полтавської міської ради Світлана Нестуля. Вона підкреслила, що полтавська студентська молодь найспортивніша:

– Я знаю, що вам треба змагатися, перемагати, рухатися вперед. Тому, хочу вам побажати від імені всіх, хто підтримує молодіжний спорт у нашому місті, перемог та нових звершень. Змагайтеся та хай переможе найсильніший!

Відбіркові командні ігри пройдуть протягом 22 та 23 жовтня, фінал турніру з міні-футболу відбудеться 25 жовтня. Фіналісти будуть нагороджені грамотами, кубками, медалями та солодкими подарунками від організаторів турніру

Источник: rada-poltava.gov.ua
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня

RSSКоментарии

20:23 Пушистичка: нуну
13:39 Пушистичка: ахаааах
Добавить новость
Новостной информер new
Свежие новости всегда на страницах Вашего сайта
Реклама:
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: