Новости ›› Полтава и область

У Полтаві заборонено збирати кошти з батьків вихованців освітніх закладів

22.10.2018 14:00 | просмотров: 183
Відтепер у закладах освіти Полтави заборонено збирати кошти з батьків. Таке рішення ухвалив депутатський корпус міськради під час засідання сесії 19 жовтня.

Депутат міської ради Андрій Матковський зазначив, що фінансування галузі освіти на 900 млн грн цілком достатньо для того, аби не збирати кошти з батьків:

– За останні роки в Полтаві уже не просто збирають гроші на ремонт, а уже створена ціла система, коли щомісяця з батьків збирають кошти. На початку кожного року ми з вами ухвалюємо бюджет. Майже 900 мільйонів спрямовано у 2018 році на освіту: на реконструкцію, ремонти, вікна, меблі та інші передбачені законодавством цілі. Ми завжди запитуємо про потреби шкіл і намагаємося їх виконувати. Фінансування з міського бюджету повинно вистачати на цю галузь.

Депутат зазначив: у разі вимагання коштів у закладах освіти, керівники таких закладів будуть звільнені.

Секретар міської ради Олександр Шамота під час розгляду питання щодо внесення змін до бюджету на 2018 рік зауважив, що нині уже триває підготовка до наступного бюджетного року та виконуються кроки щодо подальшої підтримки галузі освіти уже зараз, в бюджеті 2018 року:

– Ми додаємо майже 3 мільйони на проектування в закладах освіти. Це стосується і заміни вікон і проведення ремонтів, тощо. Це робиться для того, аби уже з початку наступного року не втрачати час, а мати можливість проводити тендери, відповідні закупівлі, щоби усе виконувалися вчасно і в дитячих садочках і в школах.

Источник: rada-poltava.gov.ua
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня

RSSКоментарии

20:23 Пушистичка: нуну
13:39 Пушистичка: ахаааах
Добавить новость
Новостной информер new
Свежие новости всегда на страницах Вашего сайта
Реклама:
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: