Новости ›› Полтава и область

У Полтаві відбулися страйки перевізників та автовласників проти тарифу в 4 грн та цін на пальне

11.10.2018 10:00 | просмотров: 744
Окремі перевізники встали на маршрутах, щоб висловити свій протест лише проти тарифу 4 грн за квиток

Сьогодні зранку у Полтаві зупинилися на маршрутах окремі пасажирські перевізники: як великі, так і середні автобуси. Це протест проти тарифу в 4 грн, до якого перевізники повернулися за рішенням Харківського апеляційного суду. Під час страйку хоч і з проблемами, але можна було доїхати з центру на Південний вокзал. Більш дружньо водії стояли на зупинці в Розсошенцях. Інші перевізники довозили пасажирів тільки до центру.

Відомо, що вчора 37 дрібних перевізників (власники 1-2 маршруток) віднесли листа секретарю Полтавської міськради Олександру Шамоті із вимогою збільшити тариф. Хоча, за нашою інформацією, страйк перевізників у Полтаві має специфічний характер — не всі перевізники зупинились, вбачаючи можливість непогано заробити за відсутності конкурентів.

Також окремі страйкарі повідомили, що ця зупинка пов’язана тільки з низьким тарифом, а не з всеукраїнською акцією «АвтоЄвроСили» проти цін на паливо. Інші долучилися до цієї акції. Зокрема, це таксисти Полтави. Зранку приблизно 50 машин перекрили рух на трасі Київ — Харків, а потім частково — навпроти Полтавської міськради. Збираються стояти там до ранку. Якщо їхні вимоги щодо цін на паливо не почують, то таксисти налаштовані перекрити «кільце» повністю.

Потрібно нагадати, що тариф в 4 грн в автобусах, 2 грн в тролейбусах запроваджений у Полтаві 29 травня 2015 року. 4 січня 2018 року тариф зріс до 5 грн за квиток. Після переформатування міської влади перевізникам пообіцяли виплатити компенсації за перевезення пільговиків за серпень місяць, але виставили умову — повернутися до тарифу в 4 грн. 26 вересня до старих тарифів повернулося КП «ПЕАТ», згодом це зробили усі інші перевізники.

Источник: poltava.to
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
12.10.2018 13:42 Пушистичка
"Після переформатування міської влади перевізникам пообіцяли виплатити компенсації за перевезення пільговиків за серпень місяць, але виставили умову — повернутися до тарифу в 4 грн." ---- воот он корень проблемы!
Міська влада повинна виплачувати компенсацію за перевезення пільговиків вчасно!!!!

От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: