Новости ›› Полтава и область

У Полтаві на Новий рік закупили світлові 3d-металоконструкції та встановлять ялинку, «як у Вільнюсі»

10.10.2018 14:00 | просмотров: 168
За 4,5 млн грн місто закупило та отримало світлові конструкції, які прикрасять площу перед театром ім. Гоголя

КП «Міськсвітло» готує для полтавців сюрпризи на новорічні та різдвяні свята. Так, ще влітку підприємство провело два конкурси на постачання 57 штук світлових 3D металоконструкцій — продукцію закупили у переможця торгів ТОВ «Лайтпро» за 4 млн 486 тис. грн.

Керівник підприємства «Міськсвітло» Вячеслав Василенко повідомив, що товар вже надійшов до замовника. Він не захотів розкривати подробиці цієї закупівлі, щоб це стало сюрпризом для полтавців. Але дещо він все-таки розповів:

— Це будуть іграшки, олені, сані, які будуть світитися. Окремі конструкції — це алюмінієвий паркан, який також світитиметься. Показувати це поки не будемо.

Не зупиняючись на 4,5 млн грн, підприємство оголосило новий тендер, на закупівлю «ялинкових електричних гірлянд» 40х20 м. Очікувана вартість закупівлі — 2,8 млн грн. Однак, це поки що тільки наміри, бо депутати ще не голосували за виділення додаткових коштів на таку закупівлю.

Якщо ж місто отримає гірлянди ще у 2018 році, то, за словами Вячеслава Василенка, на полтавців очікує сюрприз — «ялинка, як у Вільнюсі». Світлова 3D-конструкція матиме форму шатра і символічно накриє простір перед новорічною ялинкою.

Нагадаємо, що у грудні 2017 року деякі полтавці розкритикували у соцмережах новорічні фігури біля ялинки — особливо «Чебурашку», «Сніговика» та «Годинника». Після критики працівники «Міськсвітла», які і були авторами фігурок, модернізували їх, а влада замовила на новорічну ялинку нову 3D-ілюмінацію.

Источник: poltava.to
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
11.10.2018 01:01 Аноним
Похоже денег уже реально некуда деть ... А переходы до сих пор не починили, фасады кругом валятся, зато будем с елкой...., тьху.

От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Добавить новость
Новостной информер new
Свежие новости всегда на страницах Вашего сайта
Реклама:
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: