Новости ›› Разное

Ковалі з усієї України з"їдуться до Миргорода на фестиваль

10.08.2018 10:00 | просмотров: 227
Незабаром Миргород стане столицею ковальства і вражатиме знову витворами з металу – 18 серпня у курортному місті відбудеться V Український ковальський фестиваль ножових майстрів.

За традицією, що склалася вже кілька років, ковалі щорічно на фестивалі в Миргороді виготовляють новий сонячний годинник, втілюючи у життя ідею Петра Федоряки: «Миргород – місто сонячних годинників». Нині в кузні Петра у селі Трудолюб триває робота над проектом сонячного годинника, який буде виготовлено 18.08.18 на п’ятому ювілейному фестивалі, повідомляє сайт Миргородської міської ради з посиланням на соціальні мережі.

Мріють, що новий годинник сягатиме приблизно 180 см. у висоту, а шириною буде близько 90 см. Наразі вже готовий ескіз та незабаром буде створено картонний макет.

Також на заході заплановані метання ножів, змагання лучників, шабельні турніри, ярмарок виробів хенд-мейд, ковальська каша, гончарювання, діятиме дитяча кузня.

Всіх охочі зможуть продегустувати миргородське сало та побачити виступи артистів.

Відбудеться й кування весілля та благодійний аукціон виробів ножових майстрів. Зазвичай коштами, зібраними на аукціоні, організатори допомагають родинам атовців.

Источник: kolo.news
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Добавить новость
Новостной информер new
Свежие новости всегда на страницах Вашего сайта
Реклама:
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: