Новости ›› Полтава и область

У Полтаві відкриють туристично-інформаційні таблички й проведуть екскурсію містом

09.08.2018 12:00 | просмотров: 196
22 туристично-інформаційні таблички відкриють на фасадах полтавських будинків в історичній частині міста. Із цієї нагоди того ж дня проведуть екскурсію Полтавою. Про це організатори повідомили у Фейсбуці.

Над втіленням проекту працювали більше року. Реалізували його завдяки співпраці ГО CITY lab ГО SavePoltava, підтримці та сприянню компанії ПрАТ "Київстар", а також Полтавської обласної державної адміністрації.

Київстар підтримав проект тому, що він спрямований на збереження та відновлення українських традицій, та сприяє підвищенню інтересу до історіі Украіни серед широкоі аудиторіі.

«У Полтаві дбайливо ставляться до збереження та відновлення будинків, які мають історичну цінність. Участь Київстар у проекті «Крокуй. Полтава» - наш внесок у збереження культурної спадщини міста. Сподіваємося, що мешканці та гості міста будуть вивчати історію Полтави, зокрема, й по інформаційних вказівниках», - наголосив на презентації проекту менеджер зі зв’язків з громадськістю Київстар Володимир Буга.

Отож відкриття та старт пішохідної екскурсії відбудеться 9 серпня о 17.30. Усіх охочих запрошують до місця збору у внутрішньому дворику Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського.
Источник: kolo.news
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Добавить новость
Новостной информер new
Свежие новости всегда на страницах Вашего сайта
Реклама:
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: