Новости ›› Разное

У потягах будуть показувати відео Ukraїner, яке знімали полтавці

02.08.2018 13:11 | просмотров: 217
У потягах Інтерсіті будуть показувати відео експедиції Ukraїner, яка досліджує Україну. Про це у Facebook повідомив засновник проекту Богдан Логвиненко, пише the-village.com.ua.

– Ну що, вітаю усіх, хто вболівав за хороший контент в Інтерсіті. Боротьба і переговори тривали більше року. Навіть складно сказати, що зайняло більше часу — боротьба чи переговори. Але в результаті усе вирішилось дуже швидко тоді, коли змінилась компанія, що обслуговує ці монітори. Дякую усім, хто допомагав, усім, хто потрапив під перехресний вогонь, усім, хто писав листи, розслідував діяльність попередньої компанії, відповідальним працівникам Укрзалізниці і УЗШК, – написав він.

Відео будуть показувати у потягах всіх напрямків.

– В ефір потрапляє кілька плейлистів. Перший: «Місця» – це однохвилинні ролики про різноманітні цікаві місцини в Україні з субтитрами накладенами на самому відео. В нас їх вже більше 50-ти. Другий плейлист – «Історичні регіони України з дрона» – це 2-3 хвилинні відео про найцікавіші місця кожного із українських регіонів: Полісся, Буковина, Приазов'я, Полтавщина та інші.

Нагадаємо, в експедицію входить Наталка Панченко, полтавка, яка живе у Польщі. Вона відома у Варшаві представниця української діаспори.

«Ukraїner» – туристично-експедиційний медіапроект, спрямований на нове відкриття України: культури регіонів, активних творчих людей, ефективних локальних спільнот та іншого.

Источник: Kolo.poltava.ua
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Добавить новость
Новостной информер new
Свежие новости всегда на страницах Вашего сайта
Реклама:
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: