Новости ›› Спорт, кино, музыка, тусовки, вечеринки

Команда Полтавщини отримала найбільше відзнак на Всеукраїнському етапі гри «Сокіл» (Джура)

30.07.2018 12:20 | просмотров: 209
Заключний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») проходив поблизу Переяслава-Хмельницького, що на Київщині. Юних джур гостинно приймали на базі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Джерело надії».

Загалом участь у Всеукраїнському етапі взяли 27 найсильніших роїв — переможців обласних етапів. Честь представляти Полтавщину випала рою «Характерники» із опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області».

— Для наших земляків вже перший день змагань став переможним: І місце у «Туристській смузі перешкод». Не було їм рівних і в інтелектуальній грі — квесті «Пластун»: в історичному центрі Переяслава-Хмельницького вони найшвидше віднайшли та сфотографували вказані пам’ятки історії та культури і відповіли на складні питання, — розповів директор Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Станіслав Комісар.

Перемогли учасники рою «Характерники» і в конкурсі стройової підготовки «Впоряд» та історичній грі-вікторині «Відун». А у перетягуванні канату — линви та силових змаганнях «Лава на лаву» наші земляки трохи поступилися суперникам та здобули II місця.

— Загалом, Всеукраїнський етап гри «Сокіл» («Джура») включав десять залікових змагань. І вперше за багато років рій Полтавщини виборов аж шість кубків: чотири за перші місця, два — за другі. Відзнаки «Характерникам» особисто вручила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, — додала директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Олена Харченко.

Така кількість відзнак рою — результат роботи педагогічного колективу Зінківського опорного закладу, зокрема директора Людмили Сідак та керівників рою — Сергія Ковальова і Євгенії Жукової.

Підготовці та участі учасників Полтавщини у Всеукраїнському етапі гри сприяли: депутатський корпус Зіньківської районної ради на чолі з головою Сергієм Нерозею; депутат Полтавської обласної ради, колишній директор школи Олександр Путря; Департамент освіти і науки Полтавської ОДА на чолі з директором Оленою Харченко; відділ освіти Зіньківської РДА на чолі з начальником Юрієм Дахном; Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді на чолі з директором Станіславом Комісаром.

Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді за матеріалами Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА

Источник: Полтавщина
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Добавить новость
Новостной информер new
Свежие новости всегда на страницах Вашего сайта
Реклама:
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: