Новости ›› Полтава и область

Депутати Полтавської міськради планують виділити з бюджету 1,5 млн грн на проект консервації Кадетського корпусу

19.07.2018 13:00 | просмотров: 2155
На завтрашній сесії Полтавської міськради депутати мають внести зміни до бюджету Полтави на 2018 рік. Про це на бюджетній депутатській комісії повідомила начальник бюджетно-фінансового управління Тетяна Чумак.

Зокрема, на проект консервації будівлі Кадетського корпусу виділять 1,5 млн грн. Депутат Юліан Матвійчук повідомив, що з урахуванням закриття даху, вікон та встановлення огорожі, цього має бути достатньо.

Окрім цього, згідно зі змінами, на підтримку КП «Полтаваелектроавтотранс» виділять 20 млн грн, а також доповнять Програму реконструкції парків та скверів. Під майбутні тендери (зокрема на реконструкцію парку імені. Котляревського) виділять 14 млн грн.

Зазначимо, що на прес-конференції 17 липня міський голова Полтави Олександр Мамай заявив, що кошти, які виділятимуть на найближчій сесії на Кадетський корпус передбачають і проект, і ремонтні роботи. Наразі місто планує відремонтувати фасад та дах історичної будівлі, законсервувати її та поставити охорону. За словами мера, найоптимістичніший прогноз щодо початку робіт з консервації — вересень цього року.

Нагадаємо, у лютому 2016 року голова управління капбудівництва Полтавського міськвиконкому виконкому Володимир Годня повідомляв, що за проектом «Міськбудпроекту» відновлення фасаду Кадетського корпусу та його консервації, такі роботи коштували б 14 млн грн. За його словами, вартість повної реконструкції за цінами 2013 року сягала 150 млн грн. Два роки тому вартість розробки проектно-кошторисної документації обійшлася б місту у 590 тис грн.

Источник: poltava.to
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
20.07.2018 15:43 iluminati
ну да правильно ж всё-на спасение жизни Нины Кирсо всего 30 тысяч(это и без того много!)-а на сарай,который не сегодня-завтра завалится 1,5 миллиона-БРАВО МАМАЙ!!!

От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Добавить новость
Новостной информер new
Свежие новости всегда на страницах Вашего сайта
Реклама:
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: