Новости ›› Полтава и область

У Полтаві облаштували новий перехід, аби люди не ламали ноги

12.07.2018 14:00 | просмотров: 166
На Шевченка біля підземного переходу-руїни нарешті облаштували наземний пішохідний перехід. Нагадаємо, підземний перехід на перехресті Європейської та Шевченка почали ремонтувати в кінці серпня минулого, 2017 року. Всю зиму люди ламали ноги та отримували інші травми в цій підземці, ремонт так і не завершили до кінця 2017-го.

Нині ж облаштували ділянку дороги під наземний перехід, аби полтавці та гості мали змогу оминати аварійні сходи в переході.

– Сам перехід (його частину, що виходить на Шевченка) закриють на ремонт тижнів на 2-3, тому була потреба облаштувати наземний. 4 липня у патрульну службу (відділ безпеки дорожнього руху) надійшов лист від УЖКГ Полтави за підписом Костянтина Малька, де просили погодити схему облаштування тимчасового наземного пішохідного переходу, – розповідає Наталя Ширіпова, речниця патрульної поліції Полтави. – Підземний перехід планують на деякий час закрити, аби убезпечити пішоходів. Тож УЖКГ Полтави зробили розмітку після погодження з поліцією.

«Вчора побачила, що на Шевченка біля підземного переходу облаштували новий нерегульований пішохідний перехід. Я не знаю точно, кому дякувати, але думаю що без Андрей Лямин таке рішення не ухвалили би.

ДЯКУЮ від себе і від тих людей, які вже ним користуються (поки фоткала – буквально за пару хвилин перейшли тато з дитячим візком, кілька пенсіонерів, ну і просто дорослих людей десять), – пише Ірина Садовникова, полтавська активістка, велосипеистка. –
Нагадаю, що два підземних переходи на Шевченка і на Головпоштампті ремонтують з вересня 2017 року. З того часу там травмувалися люди, пізніше облаштували дерев'яні настили, але ці рішення теж не сильно спрощували користування ними. Спуститися з важкими пакетами (поруч - ринок), з дитиною у візочку чи ведучи за руку, я вже мовчу про людей з інвалідністю було просто нереально. Тому люди перебігали, ризикуючи потрапити під машини, але спуск в перехід здавався більш ризикованим, ніж імовірність ДТП! І от – нарешті! – перший наземний дублюючий перехід. Це лише один з чотирьох напрямків, але це вже щось, це початок! Навіть поклали клаптик асфальту і зробили пандус!

*ридає від щастя* Сподіваюсь, скоро і інші три сторони вулиці зєднають регульованими пішохідними наземними переходами, а до цього – додадуть освітлення і теж, можливо, світлофор».

Источник: kolo.news
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Добавить новость
Новостной информер new
Свежие новости всегда на страницах Вашего сайта
Реклама:
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: