Новости ›› Полтава и область

Розпочато роботу за програмою подвійного диплому з Вищою лінгвістичною школою (Польща)

11.07.2018 14:00 | просмотров: 111
Студенти Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка отримали можливість навчатися за програмою подвійного диплому з Вищою лінгвістичною школою (м. Ченстохов, Польща).

Бакалаври спеціальностей «Філологія (германські мови та літератури (переклад включно))», «Середня освіта (мова і література (англійська, німецька))», «Дошкільна освіта» зможуть паралельно навчатися у полтавському та польському закладах вищої освіти. Базовим навчальним закладом є полтавський виш, навчання в польському виші-партнері відбуватиметься в канікулярний час. Завершивши навчання, студенти отримають два дипломи українського та європейського зразка.

Започаткувати програму подвійного дипломування вдалося завдяки злагодженій співпраці відповідних підрозділів Wyższej Szkoły Lingwistycznej та ПНПУ імені В.Г.Короленка, зокрема ректорату, відділу інноваційної діяльності та міжнародних зв’язків, навчально-методичноговідділу, деканатів.

Більше про можливість подвійного дипломування студенти означених спеціальностей зможуть дізнатися в деканатах, у відділі інноваційної діяльності та міжнародних зв’язків та на сайті університету.

Источник: pnpu.edu.ua
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Добавить новость
Новостной информер new
Свежие новости всегда на страницах Вашего сайта
Реклама:
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: