Новости ›› Полтава и область

У Полтаві хочуть заснувати стипендію імені Героя Небесної сотні Ігоря Сердюка

09.07.2018 12:00 | просмотров: 243
Депутати Полтавської обласної ради планують заснувати стипендію імені Героя Небесної сотні – Героя України Ігоря Сердюка. Стипендію призначатимуть учням, студентам та молодим вченим.

Фінансуватиметься стипендія в рамках Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017–2020 роки.

Нагадаємо, сесія Полтавської облради відбудеться 12 липня у Зінькові.

Ігор Миколайович Сердюк – Герой України (2014 року). Член ВО «Свобода». Народився 1969 року в Кременчуці. Ігор був підприємцем, займався організацією ремонтно-монтажних робіт. Почав їздити до Києва з перших днів Євромайдану, іноді їздив додому, щоб провідати дружину Ірину та доньку Олександру. На Майдані був прапороносцем Дев’ятої сотні Самооборони. 18 лютого під час побудови барикад біля Маріїнського парку невідомі особи спочатку влаштували сутичку з активістами, після чого вистрілили Ігорю впритул в обличчя на перехресті з вулицею Інститутською. Посмертно Ігорю Сердюку присвоєно почесне звання Герой України. В Кременчуці його ім'ям названо вулицю в центрі міста (до декомунізації – Жовтнева).

Источник: kolo.news
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Добавить новость
Новостной информер new
Свежие новости всегда на страницах Вашего сайта
Реклама:
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: