Новости ›› Полтава и область

Полтавська влада виділить 30 тисяч гривень на лікування солістки «Фрістайлу» Ніни Кірсо

03.07.2018 10:00 | просмотров: 1029
В рамках міської соціальної програми «Турбота» на лікування відомої полтавської співачки Ніни Кірсо виділять 30 тисяч гривень

Опубліковано проект рішення виконкому Полтавської міськради «Про виділення коштів за Програмою соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Полтава «Турбота». Всього за програмою виділять 849 тис. грн.

Серед отримувачів одноразової матеріальної допомоги — Алла Кірсо, рідна сестра відомої солістки групи «Фрістайл» Ніни Кірсо. Міська влада виділить на лікування відомої полтавки 30 тис. грн.

Учасник групи «Фрістайл» Ігор Лахнін повідомив, що співачка більше місяця не виходить із коми після важкого інсульту. Для порятунку Ніни Кірсо потрібно зібрати чималу суму, щоб пройти лікування в одній із приватних клінік Києва. Небайдужі можуть долучитися до збору коштів і допомогти на картку ПриватБанку 5168 7427 1834 8851 (Кірсо Алла Владиславівна). Картка існує тільки для переказів в гривні.

Співачка та музикант Ніна Кірсо народилася у Полтаві в 1963 році. Взяла участь у записі усіх 9 альбомів групи «Фрістайл». Одні із найвідоміших — «Кораблик любви», «С днём рожденья, мама», «Цветёт калина», «Я тебе не верю», «Три сосны», «Фонари», «Белая берёза» (дуэт с С.Дубровиным), «Ты ни в чём не виноват».

Источник: poltava.to
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
03.07.2018 17:03 iluminati
мамай блин хоть бы не позорился. тридцать штук для частной клиники-это только на физраствор для капельницы !

От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Добавить новость
Новостной информер new
Свежие новости всегда на страницах Вашего сайта
Реклама:
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: