Новости ›› Спорт, кино, музыка, тусовки, вечеринки

Презентація нової книги М. Кідрука у Полтаві, або Як наукові поняття простору, часу, ентропії можуть допомогти осягнути «Не озирайся і мовчи»

29.10.2017 10:00 | просмотров: 1349
Можливо я трохи відстала від ходи часу, але скажіть мені, ви давно були на презентації книги? Ще повірю, що більшість ходе на прем’єри у кіно, менше на прем’єри у театр, дехто – на відкриття виставок…

Про презентації нових книжок інформацію не так часто з’являється у стрічці найпопулярніших заходів.

Зазвичай презентації книг проводять у книгарнях, але то не є загально прийнятою нормою. До чого це все я – у Полтаві відбулася презентація нової книги М. Кідрука «Не озирайся і мовчи» у Краєзнавчому музеї. Пішла з цікавості. Була приємно вражена, побачивши стільки молоді у залі. То, чому тоді нарікають на сучасне покоління, мовляв – не читають. А от вам і ні – читають, знають про автора, не бояться ставити запитання і вести діалог з ним.

На презентації «НОІМ» не почули читання уривків з книги. Кідрук трохи окреслив сюжет, і перейшов до понять… квантової фізики.

Присутнім довелося згадати шкільний курс, послухати про поняття часу, простору і ентропії. Але не лякайтеся, спочатку сама подумала, що не туди потрапила. Та все було настільки цікаво і доступно, перемежовувалося з жартами, викликало посмішку на обличчі й інколи навіть захоплення самим собою, що я то все розумію.

Полтава стала 18 містом зі ста, в яких планується презентувати книгу. Автор сам зізнається, що це божевілля і геть як тяжко, але це потрібно робити. Адже цей тур зачепить не тільки великі міста, а й містечка, де, як стверджує Кідрук, немає книгарень, де можна пощупати книгу, переглянути її. Саме в такі маленькі містечка й їде переважно команда Кідрука. Ці люди є, вони цікавляться сучасною літературою, прагнуть читати і не мають «літературної тусовки», в яку часто втягнуті містяни.

«Не озирайся і мовчи» - книга, що піднімає такі питання як булінг (цькування підлітків у школі, агресія підлітків один до одного) і розрив поколінь. І те що вона про підлітків, не означає, що вона для підлітків. Нова книга Кідрука, після тревелінгів та технотрилерів, не підпадає під жоден жанр. В ній настільки відбулося переплетення і взаємопроникнення жанрів, що чіткі рамки не для неї. І те, що на презентації було як старше покоління, так і студенти, сучасна молодь, яка навіть знає про проект Кідрука «Quantum», доводить, що паперова книга залишається у тренді завжди і в будь-якому поколінні знайдуться розумні люди.

Довжелезна черга за книгами, потім за автографами до автора надзвичайно милувала око, що навіть мене, людину, яка зазвичай просто купує книги, не гонячись за підписом автора на першій сторінці, підштовхнула невидима сила стати з усіма в чергу і отримати свій персональний примірник нової книги «Не озирайся і мовчи», підписану мені Кідруком.

P.S: То ж тепер дорога у відрядження і вечори в нових містах подорожі проходять у літературних читаннях.


Кристина Филиханова


Источник: news.studclub.poltava.ua

Источник: news.studclub.poltava.ua
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: