Новости ›› Полтава и область

Хортиця єднає Україну: полтавці відвідали свято «Покрова на Хортиці»

17.10.2017 11:00 | просмотров: 3843
14 жовтня на території Національного заповідника «Хортиця» в Запоріжжі відбулися грандіозні урочистості з нагоди Дня українського козацтва та Дня захисника України.

Массштабне свято «Покрова на Хортиці» пройшло під гаслом «Хортиця єднає Україну». Туристичний клуб InGreen долучився до видовищного патріотичного заходу. Відвідувати «колиску українського козацтва» на свята Покрови та Великодня – добра традиція для учасників InGreen, що бере початок ще 2013 року. За ці чотири роки разом з ImGreen Хортицю встигли побачити близько 500 полтавців.

Цьогріч фестиваль проходив на двох майданчиках – у історико-культурному комплексі «Запорізька Січ» і в «Козацькому колі», де на сцені виступали музичні колективі та окремі виконавці. Гості свята почули традиційні українські мелодії та пісні, виконані під супровід аутентичних музичних інструментів.
Веселі та креативні змогли заселфитися та зачекінитися на фоні Дніпра та пізнаваних хортицьких церков. Родзинку цьому дійству додавав аутентичний козацький одяг, який гості свята могли приміряти в рамках інтерактивну «Козацький писар». Придбати цікаві сувеніри та традиційні українські подарунки можна було на пишній святковій ярмарці. Кожен міг знайти розвагу до душі. Наприклад, прихильники історичної реконструкції були у захваті від театралізованого виступу колективу «Запорозькі січові козаки».
Таким чином, учасники поїздки на свято «Покрова на Хортиці» з Полтави змогли побачити одне з Семи чудес України, безкоштовно відвідати історико-культуриний комплекс «Запорізька Січ» (вільний вхід сюди можливий лише на свято Покрови та Великдень), дізналися більше про українські традиції, подивилися концерт кращих творчий колективів області, а також разом з рідними та друзями прекрасно відпочили на свіжому повітрі у заповідній зоні.
Чудовим бонусом у цій поїздці стало відвідання двох найпопулярнішим музеїв Запоріжжя. Близько 150 одиниць раритетних автомобілів, мотоциклів та бойової техніки зібрано в експозицію Музею ретро-автомобілів «Фаетон». Це чудове місце для сімейного відвідування, тому організатори включили його в обов’язкову програму туру.
В центрі Запоріжжя також розташовано приватний музей історії зброї , що знаходиться в приміщенні магазину зброї «Діана». В основу експозиції лягла особиста колекція підприємця В. Шлайфера. У колекції понад 4, 5 тисяч одиниць зброї з різних часів: автомати, гвинтівки, рушниці, пістолі та пістолети, шаблі, мечі, шпаги, сокири та багато іншого. Побачені в музеї зразки історичної зброї неабияк вразили гостей міста.
Чергова поїздка на Хортицю з Полтави запланована на Великдень. Але до того часу InGreen встигне організувати ще безліч цікавих поїздок. Відслідковуйте новини на сайті організаторів – ingreen.in.uaИсточник: news.studclub.poltava.ua
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: