Новости ›› Полтава и область

ПолтНТУ взяв участь в Українсько-Польському форумі

11.04.2017 16:00 | просмотров: 585
6 -7 квітня делегація Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка взяла участь у роботі ІІ Форуму ректорів технічних університетів України та Республіки Польща, який відбувся в межах Українсько-Польських днів освіти, науки і інновацій у Києві.

6 квітня відбулася урочиста церемонія відкриття форуму на якій були присутні: Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко, Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Ян Пєкло, Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Олександр Співаковський, голова підкомітету з питань регіонального та транскордонного співробітництва між Україною та країнами ЄС Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Оксана Юрінець, голова Національної ради науки і освіти Республіки Польща Єжі Возницький, президент Конференції ректорів академічних шкіл Республіки Польща, ректор Варшавської політехніки Ян Шмідт, голова ради Асоціації ректорів вищих технічних навчальних закладів України, ректор КПІ імені Ігоря Сікорського Михайло Згуровський, голова Конференції ректорів технічних університетів Республіки Польща, ректор Гірничо-металургійної академії імені Станіслава Сташиця в м. Краків Тадеуш Сломка, майже дев’яносто керівників вищих технічних навчальних закладів України і понад вісімдесят представників вишів із Польщі.
У межах форму відбулася низка зустрічей із польськими університетами-партнерами ПолтНТУ. Зокрема обговорили нові спільні проекти із делегацією Опольської політехніки: ректором Мареком Тукендорфом та проректором по роботі зі студентами та інвестиціями Крістофом Маліком. Визначили нові спільні напрями діяльності із делегацією Білостоцької політехніки: першим проректором Романом Качинським, професором Івонною Скочко та професором Мачеем Зайковскі. Важливим було спілкування та обмін досвідом із представниками технічних університетів України.

Під час роботи засідань форуму відбулося обговорення актуальних питань інтернаціоналізації вищої освіти, реалізації європейських проектів ERASMUS+ та HORIZON2020, програм обмінів, старт-ап шкіл та інноваційних структур університетів.

Потужною делегацією був представлений Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка на чолу з ректором Володимиром Онищенко у складі: проректор з науково-педагогічної, соціальної роботи та міжнародного співробітництва Світлана Сівіцька Павлівна; завідувач кафедри будівельної та теоретичної механіки Олександр Шкурупій; декан факультету інформаційних та телекомунікаційних технологій і систем Василь Васюта; заступник директора навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Ірина Крекотень; завідувач кафедри туризму та адміністрування Ірина Черниш; доцент кафедри економіки підприємства та управління персоналом Ксенія Чичуліна; доцент кафедри державного управління і права Тетяна Паутова, яка узяла участь у роботі тематичних круглих столів форму.
Інформацію отриману під час форуму буде узагальнено та використано у міжнародному співробітництві усіма структурними підрозділами університету!

Світлана Сівіцька,
проректор з науково-педагогічної,
соціальної роботи та міжнародного співробітництва


Источник: pntu.edu.ua
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: