Новости ›› Полтава и область

«Картка полтавця» – на кого буде розрахована та для чого потрібна

17.04.2019 11:00 | просмотров: 233
Нещодавно Олексій Чепурко, заступник полтавського міського голови з питань ЖКГ, у традиційному щотижневому звіті на своїй сторінці в соцмережі написав про роботу над впровадженням «Картки полтавця».

– Провів попередню нараду щодо впровадження нової-старої ідеї «Картка полтавця», однією зі складових якої є відомий вам електронний квиток. Це багатофункціональний інструмент, за допомогою якого пільгові категорії населення зможуть не просто безоплатно їздити в громадському транспорті, а й отримувати, наприклад, знижки в аптеках тощо. Разом із Тетяною Юрченко готуємо відповідний проект рішення на сесію, – написав Чепурко.

Детальніше про ідею Олексій Григорович розповів у коментарі «Колу».

Він зазначив, що майбутньою карткою зможуть скористатися не тільки пільгові категорії населення, а й усі полтавці. Нині над програмою ще працюють, мають поки що «робочі варіанти».

– Ця картка полтавця включатиме в себе декілька напрямків.

Електронний квиток – один із них. Власник цієї картки, якщо матиме законні підстави на пільговий проїзд, зможе нею користуватися. Але цю картку зможе замовити будь-який пересічний полтавець. Вона дозволить давати пільги в різних торгових мережах, в тому числі, аптечних. Ми сподіваємося, що її зможуть використовувати в лікарнях, поліклініках та діти в школах. Це буде багатофункціональна така картка. Детальніше зможу про неї розповісти тоді, коли відпрацюємо програму, яку затверджуватимуть депутати, – розповів Олексій Чепурко.

Програму хотіли підготувати вже на найближчу сесію Полтавської міської ради, проте не встигають. Більше про неї обіцяють розповісти після доопрацювання.

Нагадаємо, вперше ідею запровадження «Картки полтавця» запропонував активіст Сергій Чередніченко ще в 2015 році. Тоді він запевняв, що роздали такі картки понад 5 тисячам полтавців, ними можна було скористатися при купівлі ліків в одній із аптечних мереж.

Источник: kolo.news
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: