Новости ›› Полтава и область

У Полтаві відбувся фестиваль «Світ професій» серед команд загальноосвітніх закладів міста

16.04.2019 10:00 | просмотров: 108
10 квітня у Полтаві, в стінах загальноосвітньої школи № 20, відбувся міський фестиваль «Світ професій». Участь в ньому взяли команди від загальноосвітніх шкіл міста.

Організатори фестивалю зазначають: цей захід носить профорієнтаційний характер, а тому серед учасників здебільшого учні старших класів. Ті, кому уже пора замислюватися над вибором майбутньої професії.

Депутат міської ради, заступник голови посійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства і дитинства Олександр Глазов зауважив: правильний вибір професії – запорука успіху в майбутньому. Звертаючись до учасників фестивалю наголосив: головне, щоби обрана професія приносила задоволення:

– Дуже часто люди можуть сміятися над нашими дитячими мріями стати чи то космонавтом, чи то президентом. Але в нашому житті немає нічого неможливого! Усе, що ми маємо, залежить тільки від нас. Потрібно просто йти до своєї мети, працювати, і тоді усе стане можливим!

Під час фестивалю діти демонстрували свій погляд на різного роду професії. Розповідали про поліцейських та рятувальників, учителів, журналістів, рекламістів, перукарів та, навіть, продемонстрували свій погляд на професію прибиральника.

Источник: rada-poltava.gov.ua
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: