Новости ›› Полтава и область

У Полтаві на Браїлках хочуть створити парк за 17 мільйонів гривень

11.01.2019 11:00 | просмотров: 228
Сучасний парк із зонами для відпочинку та спорту для всіх вікових груп населення хочуть створити в мікрорайоні Браїлки. Проектувальники презентували проект майбутнього парку. Детальніше про нього розповів депутат Полтавської міської ради Вадим Ямщиков на своїй сторінці в соцмережі та в коментарі «Колу».

Як перший крок до створення парку – висадили близько сотні саджанців дерев, а школярі гімназії №13 повісили на деревах годівнички для птахів.

Згідно проекту парк займатиме площу близько гектару, розташовуватиметься він на пустищі, що на вулиці Кучеренка.

– Разом з вами ми внесли зміни до генплану міста, визначили межі та включили парк в Програму реконструкції парків та скверів міста, заклали гроші на розробку проекту капремонту зеленої зони, уклали договір з підрядником та підготували проектно-кошторисну документацію, – написав Вадим Ямщиков на своїй сторінці. – Над проектом працювали фахівці з Полтава - проект і CITY lab . В основі проекту лежить концепція створення парку із сучасними зонами відпочинку та спорту для усіх вікових груп жителів м-ну Браїлки.

Проектом передбачено створення мережі пішохідних доріжок вздовж існуючих пішохідних потоків і урахуванням нових пішохідних маршрутів. По периметру паркової зони розбито прогулянкові пішохідні маршрути. В центрі парку передбачено створення мультифункціональної площі для проведення масових заходів, зборів і дозвілля.

По території парку пропонується розміщення спортивно-ігрових майданчиків для різних категорії жителів району: дитячі майданчики для дітей різного віку, зони відпочинку та універсальні спортивні зони.

Біля спортивно-ігрових зон по всій території проектування передбачено розміщення нових дерев, що забезпечать тінь в спекотну погоду і захист від шуму. Також навколо основних майданчиків висадять багаторічні злакові трави і чагарники, які забезпечать додатковий захист від шуму і пилу та зонування території.

Вимощення тротуарів – асфальт і бетонна тротуарна плитка. Покриття спортивно-ігрових майданчиків – спеціалізоване гумове і гравій.

Орієнтовна вартість всіх робіт і обладнання – 17 мільйонів гривень. За один рік виділити таку суму на один об’єкт для міського бюджету обтяжливо, пише Ямщиков. Тому вирішили розбити будівництво на кілька етапів.

Перша черга коштуватиме 9 мільйонів, і включатиме реалізацію наступних пунктів:
- мережа асфальтових пішохідних доріжок об’єднаних площею в центрі парку;
- освітлення території;
- ігровий майданчик для дітей віком 0-3 роки з місцями для батьків і навісом;
- ігровий майданчик з штучним пагорбом і елементами моторик-парку для дітей віком 3-8 років;
- встановлення МАФ (лави, урни);
- нові дерева навколо ігрових майданчиків.
Друга черга коштуватиме 8 мільйонів, і включатиме реалізацію наступних пунктів:
- зона «зеленого лабіринту» з елементами моторик-парку;
- березовий гай з місцями для відпочинку і столами для гри в шахи;
- універсальний майданчик з гумовим покриттям і огородженням з 3-х сторін для гри у баскетбол;
- облаштування зон для барбекю;
- майданчик для гри в настільний теніс ;
- майданчик для вигулу собак з огородженням по периметру;
- ігровий майданчик для підлітків;
- місця для відпочинку по всій території проектування
- нові зелені насадження.
– Зараз тривають перемовини, щоб всі фракції підтримали виділення грошей на парк на наступній сесії, оскільки в бюджеті вони не закладені. Ми скоротили Програму реконструкції парків та скверів Полтави з 30 до 17 об’єктів, які хочемо реалізувати. Серед них – вулиця Соборності, парк «Перемога», фонтан і парк біля стадіону «Ворскла» і, звісно, парк на Браїлках. Питання щодо виділення грошей на ці всі парки відкрите, – каже депутат Ямщиков.


Источник: kolo.news
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Добавить новость
Новостной информер new
Свежие новости всегда на страницах Вашего сайта
Реклама:
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: