Новости ›› Полтава и область

На Полтавщині з 10 листопада повідомлять про розмір призначеної субсидії на жовтень

08.11.2018 12:00 | просмотров: 147
Для господарств, які індивідуально опалюється, субсидія розраховується із 16 жовтня, а для господарств із централізованим опаленням — з дати початку опалювального періоду

У зв’язку із внесенням суттєвих змін до Положення про порядок призначення житлових субсидій, фактичне нарахування субсидій на опалювальний період проведуть у першій декаді листопада. В період з 10 по 25 листопада управління соціального захисту населення забезпечать надання повідомлень про розмір призначеної субсидії на жовтень місяць поточного року. Про це повідомили у Департаменті соціального захисту населення Полтавської ОДА.

Для домогосподарств, які використовують природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення житлова субсидія на опалювальний сезон розраховується із 16 жовтня, а для домогосподарств з централізованим опаленням — з дати початку опалювального періоду, визначеної рішенням органів місцевого самоврядування.

У квитанціях з оплати за житлово-комунальні послуги за жовтень сума субсидії не вказана.

Загальну суму призначеної субсидії за два місяці (жовтень-листопад) буде відображено в квитанціях зі сплати за житлово-комунальні послуги за листопад поточного року.

Источник: poltava.to
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Добавить новость
Новостной информер new
Свежие новости всегда на страницах Вашего сайта
Реклама:
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: