Новости ›› Полтава и область

В ПНПУ відбулася науково-практична конференція з нагоди 40-річчя факультету технологій та дизайну

11.10.2018 15:00 | просмотров: 201
9 жовтня 2018 р. розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми технологічної, професійної освіти, культурології та дизайну», присвячена 40-річчю факультету технологій та дизайну ПНПУ імені В.Г. Короленка. Її урочисте відкриття відбулось у великій актовій залі вишу. А в холі перед нею презентували творчі набутки факультету.

Захід був не просто науковим зібранням, а став справжнім святом зустрічі викладачів, учителів, працівників закладів культури, нинішніх студентів і випускників різних років. Від імені адміністрації університету учасників конференції привітав перший проректор Роман Сітарчук, для котрого факультет технологій та дизайну також не чужий. Адже свого часу він там працював на посаді заступника декана.

«Факультет компактний, але зі своїм обличчям. Це колектив із внутрішнім стержнем, який здатен вирішувати ті завдання, які покладає на нього ректорат, а нерідко – місто й область, – сказав Роман Анатолійович. – І викладачі, і студенти є учасниками традиційних ярмарків, конференцій, інших заходів, без яких уже важко уявити цей факультет. Кожен із деканів, які його створювали, мабуть, покроково зробили його таким, яким він є, привели до тієї вершини, на якій він зараз перебуває. Коли факультет отримав назву технологій та дизайну, можливо, були скептичні розмірковування щодо цього. Але, думаю, час усе показав і виправдав. Унікальність цього колективу полягає в тому, що його випускники мають не лише набуту освіту і знання, а й отримують ґрунтовні навички – вміння працювати руками й головою. Упевнений і знаю, що випускники цього факультету не залишаються без роботи і завжди можуть, як кажуть у народі, заробити на хліб, навіть із ковбаскою».

Нинішнє керівництво факультету на чолі з деканом, доктором педагогічних наук, професором, заслуженим працівником освіти України Валентиною Титаренко вивело його на новий рівень, піднесло навчання і освіту. Завдяки Валентині Петрівні масово відбулися захисти кандидатських і докторських дисертацій. Із точки зору науки, цей підрозділ значно виріс. А ще проректор Роман Сітарчук напівжартома побажав, щоб невдовзі назва факультету звучала як «інноваційних технологій та гламурного дизайну».

Директор департаменту культури і туризму Полтавської ОДА Валентина Вождаєнко назвала конференцію в педуніверситеті святом талановитих, успішних, красивих і розумних людей. «Здобутки – це не тільки костюми, це не тільки вироби народної творчості. Це слава неперевершено талановитих людей», – наголосила посадовець.

У межах ювілейних урочистостей працівникам факультету вручили подяки від управління у справах сім’ї, молоді та спорту й управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Источник: pnpu.edu.ua
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Добавить новость
Новостной информер new
Свежие новости всегда на страницах Вашего сайта
Реклама:
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: