Новости ›› Полтава и область

У Полтаві відбувся волонтерський зліт «Youth volunteer campus»

12.09.2018 15:00 | просмотров: 189
З 7 по 9 вересня у комунальному закладі оздоровлення та відпочинку «Олімпійські надії» вирувало невгамовне волонтерське містечко «Youth volunteer campus». Тут зібралися ті, хто має досвід волонтерської діяльності та ті, хто мріє стати першокласним волонтером. Учасники волонтерського злету мали змогу долучитися до кращих волонтерських практик та молодіжних проектів, взяти участь у інтенсивному навчанні методів реалізації власних ідей.

Соціальне згуртування, лідерство, медіація, постановка цілей за технологією «SMART», боротьба з психологічним вигоранням, домедична допомога, правила самозахисту, виживання в екстремальних ситуаціях – всі ці та інші знання здобувала активна молодь протягом трьох днів у волонтерському містечку «Youth volunteer campus».

Протягом усіх часу для волонтерів працювала потужна професійна команда тренерів –Марія Тищенко, Сергій Чепіжний, Катерина Довгопола, Денис Капустянський, Юрій Яковенко, Ольга Воропай, Яна Андрус.

Висловлюємо вдячність волонтерському загону «Єдність» ВДНЗУ «УМСА» за плідну співпрацю та чудову організацію проекту, а також ГО «Поруч», Центру спеціальної підготовки «Скіф», AIESEC, UP:unique people, магазину «Планета Цукерня».

Довідково:

Захід реалізовано в рамках виконання Конкурсу проектів спільних заходів управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради та дитячих, молодіжних громадських організацій, їх спілок, Студентської ради м. Полтави, органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів І-ІV рівня акредитації (державної і недержавної форми власності) м. Полтава на виконання міської комплексної програми «Молодь Полтави» на 2016-2020 роки.

Источник: rada-poltava.gov.ua
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Добавить новость
Новостной информер new
Свежие новости всегда на страницах Вашего сайта
Реклама:
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: