Новости ›› Полтава и область

У Полтаві відбувся масштабний жіночий форум «Створена надихати 2.0»

12.09.2018 14:00 | просмотров: 193
8 вересня відбувся масштабний жіночий форум «Створена надихати 2.0», організатором та автором ідеї якого стала директор благодійного центру "Родинний дім" та власниця брендингового агентства «Есфі» Наталія Латиш. Захід проходив за сприяння управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Мотиваційний захід зібрав у міському Будинку культури жінок різних за професією та родом занять, але яких об'єднує бажання рухатися вперед і при цьому залишатися собою. У програмі заходу — надихаючі історії жінок, які досягли певних успіхів. Це матері та дружини, бізнес-леді, тренери особистісного розвитку, справжні профі своєї справи. На учасниць чекали: експо-зони, брифінг, виступи сучасного танцю від «Alex dance studio», чарівний вокал переможниці проекту "Україна має талант", співачки Олени Ковтун, показ мод від агентства «Be a model», а також лотереї з цінними призами.

Зокрема, серед спікерів – власниця «Львівської кав'ярні» Катерина Бабіч, власниця брендингового агентства «Есфі» Наталія Латиш, міс Україна 2007, мотиваційний спікер Лика Роман, співачка і переможниця проекту "Україна має талант" Олена Ковтун, в.о. директора Полтавського міського Будинку культури Оксана Дейнега, дизайнер-модельєр та власниця брендів одягу "Narodnyy Bytik" та "BE ART" Людмила Павленко, Педагого раннього розвитку та мама сонячної дитини Катерина Жаркова, успішна мама та блогер Анна Корнієнко.

Під час заходу відбувся і благодійний аукціон. Виручені кошти будуть спрямовані на розвиток центру взаємодії «Родинний дім» та для сонячного хлопчика, який має лейкоз крові.

До заходу долучилися жінки з інвалідністю. Так, протягом усього заходу перекладач жестової мови Наталія Бутенко здійснювала переклад для присутніх людей з порушенням слуху.

Загалом, проведення подібних заходів сприяють консолідації жіночих громадських організацій, зокрема в м. Полтава, є ефективними для саморозвитку та взаємопідтримки, підвищення рівня обізнаності жінок у сфері захисту їх від гендерної дискримінації, запобігання насильству щодо жінок, досягнення паритетного становища жінок і чоловіків у всіх сферах життєдіяльності суспільства.

Источник: rada-poltava.gov.ua
Поделиться с новостью друзьями
Комментарии
От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня
Добавить новость
Новостной информер new
Свежие новости всегда на страницах Вашего сайта
Реклама:
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: