"Если вы судите кого-либо, то у вас не остается времени его любить."
/Мать Тереза/
Новости ›› Полтава и область

Управління навколишнього природного середовища безкоштовно розповсюджує «Червону книгу

09.09.2010 13:00 | просмотров: 241
Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Полтавській області безкоштовно розповсюджує видання «Третя редакція „Червона книга України“ Рослинний світ», «Третя редакція „Червона книга України “ Тваринний світ», «Червона книга України» (редакція 1996 року) Рослинний світ". Також ілюстрований альбом «Території та об’єкти фонового екологічного моніторингу України «Це моя Україна» 2-й і 3-й томи та «Природно-заповідний фонд України: території та об’єкти загальнодержавного значення».

Видання, перш за все, роздають підприємствам та установам, які працюють у природоохоронній галузі, обласним, районним та міським бібліотекам, загальноосвітнім, спеціалізованим школам-інтернатам, вищим навчальним закладам, музеям, повідомив Новинам Полтавщини начальник державного управління охорони навколишнього природного середовища в області Ігор Піддубний.

Довідково. «Червона книга України» - офіційний державний документ, який містить перелік рідкісних тварин та рослин, що знаходяться під загрозою зникнення в межах території України, її континентального шельфу та морської економічної зони. Вона містить 541 вид рослин і 382 види тварин.


Источник: poltavanews.com.ua
Комментарии
09.09.2010 19:43 Natysya
а нам никто не дал

09.09.2010 20:43 Аноним
Тебе другое дадут) и не в руки

От:
Проверка на человечность. Введите сегодняшнее число без ведущего нуля
Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня

Рекомендуем

RSSКоментарии

Добавить новость
Новостной информер new
Свежие новости всегда на страницах Вашего сайта
Новости Кино и
Загрузка...
Загрузка...
актеры и фильмы на Kinoafisha.ua

Загрузка...
Яндекс цитирования Rambler's Top100
Украина онлайн
Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: