"Если вы судите кого-либо, то у вас не остается времени его любить."
/Мать Тереза/
Новости ›› Полтава и область

Долю Студентської ради – вирішено!

13.05.2009 18:00 | просмотров: 3317
12 травня 2009 р., в залі засідань міськвиконкому був проведений другий тур виборів голови студентської ради м. Полтави. Як відомо, перший тур завершився рівною кількістю голосів за двох кандидатів. Нагадаємо, що балатувалося три кандидати : Базилєв Максим-студент ПНТУ імені Юрія Кондратюка, Козицький Дмитро - студент Військового інституту телекомунікацій та інформатизації НТУ «Київського політехнічного інституту» та Ворона Євгеній – студент Полтавської філії Державної академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України. Але до голосування дійшло лише два депутати, так як Євгеній Ворона зняв в останній момент свою кандидатуру.

Другий тур виборів пройшов більш спокійно і результативно. На заході були присутні не тільки численні спостерігачі, а й представники влади. Насамперед, це Ігор Кислов, начальник управління у справах сім'ї молоді та спорту, Ромас Олена Миколаївна,начальник відділу у справах сім'ї та реалізації молодіжної політики, Русін Олександр Миколайович,заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, а також Олег Слизько, Юрій Кращенко та Андрій Микитенко.
Несподіваними гостями на виборах були Рощин Олександр, голова студентського самоврядування "Київського політехнічного інституту" та його секретар Віталій Солонуха.

Кандидати знову представили свої передвиборчі програми, відповідали на запитання присутніх в залі. Не дивно, що питань було багато, адже виборці мають знати на що здатні обрані ними кандидати, як саме вони будуть реалізувати свої програми. Регламент виборів не дав полеміці вийти за рамки часу. Хоча вона могла бути досить гарячою.
Всього на виборах були присутні 22 депутати Студентської ради. Таємним голосуванням кожен висловив свою волю. За підбитими підсумками всього голосувало-22 депутати, зіпсованих бланків-жодного, за Базилєва Максима проголосувало 10 депутатів, а за Козицького Дмитра-12. «Не підтримую жодного кандидата» - нуль голосів. Отже, з перевагою в два голоси, виборчі перегони виграв Дмитро Козицький.

Маємо надію, що Дмитро виправдає сподівання своїх виборців, згуртує гарну команду і приведе Студентську раду до нових звершень і перемог. А працювати є над чим, тому новому голові прийдеться засучити рукави і гарно попрацювівати.
Міськрада пообіцяла тісну співпрацю з органами студентського самоврядування, та Олександр Русін закликав всіх депутатів виявляти побільше ініціативи, менше «мріяти», а більше працювати.

Ігор Кислов не тільки привітав переможця, а й закликав Студентську раду приходити в міськвиконком не тільки за коштами, а й із новими ідеями і пропозиціями, які будуть вітатися і втілюватися в життя.


















Автор статті та фото : Дар’я Розумняк
Комментарии
13.05.2009 15:12 Аноним
Ця Коза нікуди не годна, це позор

13.05.2009 15:13 Аноним
Коза - новий студмер - Дмитро Козицький

13.05.2009 15:46 Аноним
Ця "Коза" вииведе Студраду з кризи, в яку її привів Андрій Микитенко. І ця "Коза" на відміну від опонента має досвід роботи у Студраді міста.

13.05.2009 16:38 baby boo
буде добре, якщо з цього і справді буде якесь діло.....

13.05.2009 18:23 Аноним
Щодо досвіду роботи Кози. Він зрадник. Бо свого часу А.Микитенко взяв його своїм заступником, а Дмитро, ставши на шлях виборчих перегонів, почав публічно огульно хаяти свого "шефа" і ганьбити всю діяльність студради.
Отож досвід "підсирали" у нього є.
Окрім того, всі знають, що ця "Коза" тупо набухувала народ, нетямущих діток 1991 і 1992 років народження, які волею долі стали "депутатами студради міста". А що у більшості технікумів і коледжів студентського самоврядування немає взагалі, і директори направили просто представників. Останнім сподобалась компанія "тусовщика" Кози. Іншого пояснення такої ганьби немає!

13.05.2009 18:39 Аноним
Ви забули як попередня "влада" агітувала депутатів?
Якраз так, як ти ідіот говориш!
Назви прізвище хоч одного, кого новий студентський мер набухав?
Хіба ти придурок п`яний пишеш це.
Хай, хоч їм по 18 років, та вони хочуть працювати, а тобі якби ото влади студентської! Якщо влада бездіяльна, така яка була при вас раніше, то не влада, а імпотенти.
Долой старих пирдунів з самоврядування, продажні душі!

13.05.2009 19:16 Аноним
Здесь вижу горячо.
Ребят вас рассудит время. Слышал много о студсовете города. Просто надо посмотреть, что сможет "новая Коза". Пройдет месяц-другой и мы увидим, что сможет команда алкашей.

13.05.2009 19:24 Аноним
До речі, хто як хоче працювати видно здалеку.
Не хвилюйтеся, всі як на долоні.
Хто багато п...ть, той мало робить. Намалюйте на загальноміських заходах хоч одного так званорго "депутата" із тусні Кози. Сам ледар і таких змій біля себе пригрів.

13.05.2009 19:51 Аноним
А ви ж...полизи заступників керівників ВУЗІВ з виховної роботи!
Ви хоч одного студента захистили? Ви радше допоможете адміністрації його вигнати простого студента, цим самим під....завши декану, щоб той сесію виставив.
Лідери? Та 1-шу букву треба змінити на "П"!

13.05.2009 20:15 Аноним
Можна як хочех обзивати людину.
Як нема кеби зробити щось, так можна хоч попи...діти.

13.05.2009 20:45 Аноним
Козицький в багатьох питаннях не компетентний, з нього буде як з козла молока

13.05.2009 21:56 Nastysj@
Я вважаю, що час розсудить, і ми побачимо, хто на що гаразд...
А новому голові бажаю, натхнення і мудрості в рішеннях!

P.S.: навіщо таке роздувати... , ми вибрали того кого вважали за потрібне!

13.05.2009 21:57 OrangeGirl@Vika
Шановний, Дмитро!Звичайно, тебе не може підтримати керівництво ВУЗу, бо ви звичайний факультет, на перший курс до якого у цьому році поступило лише 17 чоловік! І Вам шановному та вашій сопливій команді не потрібно було щось робити, бо за Вас це робила одна людина( усім дуже відома)Отже, перш ніж ганьбити інших-подивіться,де Ви знаходитепсь і хто Вас підтримує!!! Сподіваюсь Ви вчасно одумаєтесь і не будете своєю діяльністю втягувати у те лайно де Ви знаходитесь студраду міста!!!

13.05.2009 22:02 Аноним
Та да...

Поржать только можно!!!

К победителю - ты так рассуждаешь, как будто ты нев...нsй политик. ГГГГГГГААААА. "Мы пришли к власти только своими силами" - тоже мне власть!!! Такую речь толкнул. ХаХаХа.

Ко всем - Детки, вы НИЧЕГО не можете делать толкового, кроме того, что играться в учебники и студраду. Студрада - херня на постном масле! Что она КОНКРЕТНОГО сделала??? Нихрена, только бумажки, слова и игры во власть.

Продолжайте в том же духе, и у здравомыслящих людей будет больше шансов добиться успеха в РЕАЛЬНОЙ жизни.


13.05.2009 22:57 Независимый аналитик
Да дорогие "Анонимы" - почитал я ваши коменты, которые вы писали, это просто бред, хотя если так посмотреть, то это пиар)
P.S. Кстати, а Майя Курячая действительно такой человек, который любит за спиной облить грязью, да, это так.
P.S.S.
А Вам Дмитрий, я хочу пожелать удачи в этой деятельности, и я уверен у Вас, всё получится!

13.05.2009 23:05 OrangeGirl@Vika
Шановний, Ви мабуть досить погано знаєте Майю! Ця людина аж занадто прямолінійна, тому щось робити за спинами не в її правилах!!! А можливо Ви судите по собі!?

13.05.2009 23:10 Nastysj@
Повністю згодна, Майя,добра і емоційна людина! І говорить все в лице, а не обливае людей по за їх спинами!
І на незалежного ви аж ніяк не "тянете!

13.05.2009 23:28 Олександр

Дима, зря ты гониш на людей, чьими руками строилось то, за что ты воевал последний месяц.
Бог тебе судья, но насчет Кращенка и Майи ты стопудово НЕ ПРАВ!

Ты выставил себя глупо, только начинаешь деятельность, а уже грязь льешь на людей, которым надо уклониться.
Твой комент говорит, о том, что ты фуфловое ничтожество, тебя никто не знает, ты еще ни хрена не сделал.
Твое окружение знает, что ты за алкаш и интриган. Ты с запоев не выходишь по несколько дней. Ты позор для студентов и это скоро поймут все.

13.05.2009 23:29 UUps
Дмитро, не голосуючи ні за кого на виборах у листопаді 2008 року ти виконував доручення однієї особи - Олега Слизька. Хотів ти зірвати вибори. Олег пошуткував, а ти повівся. Бо у тебе власної кеби зовсім немає.
Ти думаєш чужою головою. Геть такого студмера на помийницю історії самоврядування

13.05.2009 23:30 Независимый аналити
2 OrangeGirl@Vika
А может Вы такая же?!? Я немогу судить по себе, просто я знаю очень хорошо Майю, + ко всему она наговорила много чего за МОЕЙ спиной обо мне.... так что извините, но я стою на своем!

13.05.2009 23:43 OrangeGirl@Vika
А Дмитро Ваш-янгол! Крила позаду видно та німб над головою сяє!!! Для Вас є звичним поливати брудом інших.Це Ваш спосіб життя. І Ви не можете змиритися з тим, що деякі нормальні люди досить чудово живуть і без цього. Тому Ви самовільно навішуєте ці брудні,як ваше буття, ярлики!!!

14.05.2009 00:17 fil5
вы все тут ДУРАКИ!!!!!!!! может я и никто, и звать меня ни как, но я знаю одно ВЫ, дамы и господа, просто ДУРАКИ.спорите не понятно о чем. Дима способен что-то сделать,конечно не без помощи остальных депутатов, а вот что некоторые попробуют мешать работе из-за амбицый это факт. и выбыр сделан, победителей не судять.

14.05.2009 00:26 Аноним
.///..........................Привіт
.....(o)(o) ..........................
.... .(°_°)............. Прилізла побажати
.......(_).............. ........ гарного
.......(_)................... настрою.. ..
.........(_)...............(_)(_)...........
.......... .(_)......(_)(_).......(_)(_).........
.............(_)(_). ....................(_)(_)(_)(_)>..
... ............ чудовій людині:- Юрію Кращенку!!! ) .....................,,,

14.05.2009 00:31 Liric Terror

Предыдущий писака человек необразованный, поклонник Дмитрия. Дураками всех называет, а пишет безграмотно.

Эще вчера у меня было другое мнение о Козицком. Но это быдло начало лить грязь на вся и всех, кто ему мешал занять пост советчика мера.
Этот человек не достоен звания студмера, только потому что очень МНОГО ЛЖЕТ!
И поетому пусть думает, что ляпает!

14.05.2009 00:35 Аноним
Ви, купка недоумків, єдине, що залишається вам, це позаочі як шакали гнати на нормальних людей. Ви "нікакіє".
Ви просрали вибори, так заткніться назавжди!
А то ми вас спіймаємо і надаємо по шиї!

14.05.2009 00:41 Аноним
Кто-то классно только что подтерся Ежовым...

14.05.2009 00:42 Nastysj@
Якщо, ти студраду називаеш недоумками і не здатними до праці, тоді скажи,а що ж ти зробив...???
А погрожувати не треба, "анонімом" піписався і такий хоробрий....=)

14.05.2009 00:47 fil5
Саш, ты меня прости, но я никого не поддерживаю, просто я скажу, то что сказал еще в ноябре:"все думают только о себе, но никто не хочет что-то делать для других"

я мзды нге беру, мне за державу обидно...


14.05.2009 00:48 Аноним
fil5, это был не Саша....

14.05.2009 00:49 fil5
тогда он меня может не прощать)просто ник похож(

14.05.2009 00:52 Аноним
fil5, это его ник только кто-то взял и использовал его ник...

14.05.2009 00:53 fil5
меня надули

14.05.2009 00:57 Fiesta
Ребята, я с вас умираю.........
спс за настроение......
сразу видно, студенты........взрослые люди не позволяют себе нести такой бред и грязь.
......вместо того, чтобы обсуждать студмера, взяли да подкинули бы хороший план роботы или классную идею...
а то на коменты ум есть, а на чтото существенное............

подумайте сами...... вы перешли на персоны.. и сьехали с темы... почему нельзя в личках друг друга пообсуждать????

Давайте и мне что-то в ответ колкое и злое напишите........ ми ж студенты......
нам можна все...поорать, погризть друг друга , покидаться грязью ... только не трезво мыслить и оценивать ситуацию.....




14.05.2009 00:58 Nastysj@
аноним - ти б хоч чи в очі все говорив, а не ховався б ,як в траві, як шкідливе кошеня, яке от от по шиї схлопоче...)

14.05.2009 01:01 Аноним
Fiesta - супер! Они придурки!

14.05.2009 01:06 fil5
Fiesta, вот те колкое-игла, злое-интернэт

14.05.2009 01:08 Fiesta
fil5
Умно, а главное по теме........

14.05.2009 01:10 fil5
надоело с дурнями общатся, это утомляет, будут предложения пишите, Fiesta права, но вам этого не дано(

14.05.2009 01:12 OrangeGirl@Vika
Та ні, там не зрозумієш, чи куряча чи свиняча.

14.05.2009 01:15 OrangeGirl - собака
я патрик ээээээ
http://img1.liveinternet.ru/images/attach/b/3/12/761/12761886_1479496_23600801_Patrik7.gif - Майя рано праздновала победу

14.05.2009 01:19 fil5
а попробуйте мне это в лицо сказать, и мы проверим, какой Вы ориентации

14.05.2009 01:20 Nastysj@
і ви хочете сказати, що ми всі є майбутнє нашої держави...
мені поляче це все читати....(
.....здається хтось просто боїться ТЕ ВСЕ говорити людям в очі, от і підписується....чи не так, анонім!?

14.05.2009 01:22 Аноним
спочатку була кава...

14.05.2009 01:23 Подло сделали
Вы подставили Максима, бросив его в такую мышеловку. Он в любом случае не победил бы. Теперь вы спрячетесь как скоты, а у него большой шок. Он сам не знал куда попал, к каким подлякам.

14.05.2009 01:26 Аноним
Nastysj@, так!!! Ми майбутнє нашої держави!!! Ми найкращі з найкращіх!!!

14.05.2009 01:30 Аноним
Народ, расслабьтесь.
Можно просто встретиться и понабивать друг другу морды, зачем играть в детство?

14.05.2009 01:35 Аноним номер раз
14.05.2009 01:23 Подло сделали
Вы подставили Максима, бросив его в такую мышеловку. Он в любом случае не победил бы. Теперь вы спрячетесь как скоты, а у него большой шок. Он сам не знал куда попал, к каким подлякам.

Базилев не такой и наивный
он знал куда идет...... просто не под силу ему это.....
он пешка разве незаметно

как он мог балатироваться еслли он и дня не проработал и дня в студраде города...

он хотел всех обаянием взять? или умом?

Дима тоже хорош, начал карьеру с грязюки.....

все норм, как в Украине......



14.05.2009 01:41 Влад SS_45@i.ua
"Аноніми", особливо дописувачі!
Можна Вас запитати, ви люди чи двоногі тварини?
Мабуть останнє. Козицький, Красовська і К0 та з іншого боку Микитенко,Слизько, Кращенко,Клепач, Куряча. Друга група більш достойна. Амбіції чи досвід. Перемогло перше. Поки-що

14.05.2009 01:42 Аноним
влад
як мало ти знаеш......

14.05.2009 01:44 Влад SS_45@i.ua
"Анонімам" чумовим. Це Вас стосується! Схаменіться!
14.05.2009 01:27 Аноним
14.05.2009 01:23 Подло сделали
14.05.2009 01:25 Козицкий
14.05.2009 01:33 Аноним
14.05.2009 01:34 Аноним

14.05.2009 01:45 Nastysj@
Влад SS_45@i.ua
повністю згодна.... поки-що....

14.05.2009 01:45 Аноним
Хлопці вам не надоїло? Може б краще забухали? Якби оце хто налив. А то читати вашу херню без бутилки нецікаво. Ну так шо, забиваєм на писання, а йдемо бухати?

14.05.2009 01:52 Аноним
тема офф

14.05.2009 01:54 Аноним
ахахахаха сімейні сварки........
уххахаха

+100

14.05.2009 02:01 Nastysj@
до чого ви докотилися....!?
навіщо переходити на окремих людей!
ви напевно, просто по іншому не вмієте виявляти прихильність до людей!
Ви принижуєте себе, а не ту людину про яку пишите...
Ганебний вчинок, не вартий чоловіка...

14.05.2009 02:01 Влад SS_45@i.ua
14.05.2009 01:57 Аноним
Тобі "Аноніме" ще гикнеться! Низько!
Майя нормальна класна дівчина!
Це напевне Євген Ворона таке пише.
Женя як тобі не соромно?

14.05.2009 02:03 Аноним
Усьо! Закрили тему на тому що Козицький, хоч і козел, але подивимось, що він зробе. Сподіваюся нормальні речі.

Куряча, Кращенко, Клепач, Слізько та Микитенко - купка ідіотів, котра зараз в опозиції. І намагаються з останніх сил облити противників лайном, але на них також ляпає.

Нехай живе і прцвітає студрада міста!

14.05.2009 02:09 Nastysj@
Та щоб в тебе клавіші позападали, таке писати на Клепач, Кращенка, Курячу, Слизька та Микитенка....
Їхню роботу ми бачили, вони на своїх спинах, інтузіазмі, бажанні та натхненні вони витянули студраду міста на високий державний рівень...

Нехай тобі буде соромно говорити таке про поважних дюдей!!!(

14.05.2009 02:11 Влад SS_45@i.ua
14.05.2009 02:03 Аноним
Якщо "ця купка ідіотів" зробила студраду могутньою і дієвою, знаною у місті, то Дмитру не залишається нічого іншого як розвалити її, що він уже почав робити, сіючи чвари і розбрат!

14.05.2009 02:13 fil5
я пойму если скажут Клепач, Кращенко,Слизько сделали много, но все остальные кого к ним приписывают--бездельники

14.05.2009 02:19 Майя
так нехай живе і процвітає хто її не дає, так от піаритися вони уміють, а працювати на благо студентів? - бо для тих хто забув - мета студентської ради міста - захищати та відстоювати права і інтереси студентів (а про це на даний час памятають мало людей), а Кращенку і Клепач(ну за Слизька питання спірне - бо без підтримки і роботи Юри і Лени - він би сам нічого не добився)потрібно низько вклонитися і подякувати за їх роботу, вони знахідка для України, але жалко що ви "купка Анонімів" цього не розумієте (та щоб ви розуміли коли не вистачає сміливості підписатися і сказати чесно хто ви), а що буде далі?
Ви поливаєте брудом людей для яких студентська рада була є і буде - не частиною життя, а самим життям!! і вони замість того щоб дбати лише про себе допомагають всім!!
і це повинно бути вам прикладом до наслідування!!

14.05.2009 02:35 Анонимище
патріотично

тільик от всі забули шо Студрада- це реальна влада і гроші.... на рівні студентства..... дивлячись на тісну співпрацю з міськрадою, то всі активні студрадовці матимуть посади(вже мають),
поки ми з"ясровуємо відносини, вони стають дядями із портфелями....

14.05.2009 02:38 Nastysj@
ти напевно не обізнаний у роботі і структурі студентської ради, влада мізерна(лише статус) а власного бюджету там немає...

14.05.2009 02:40 Влад SS_45@i.ua
Цікаво!
про що йде мова? Які кошти?

14.05.2009 02:45 Аноним
яка влада і гроші? наведи хоть один приклад
може досить мити кістки людім,які вклали душу в цю справу

14.05.2009 02:54 Аноним
нічого ляпати язиком якщо немає прикладів

14.05.2009 09:51 Дмитрий Козицкий
Добрый всем день!
Очень интересные баталии происходили на сайте. В том числе, когда писали и от моего имени, и других участников данной дискуссии. Поэтому обратился к администрации сайта, чтобы удалили подставные комментарии. За что им большое спасибо!

14.05.2009 11:34 Julja
Ребята, вам заняться нечем? нашли из-за чего скандалить. из-за какой-то студенческой рады, которая ни фига не решает и не имеет никакого влияния в городе. расслабьтесь. хочется человеку ради удовлетворения своих амбиций быть "великим начальником", пусть им будет. мне кажется, вам от этого ни холодно, ни жарко

14.05.2009 15:42 Герасим
Обидва кандидати не викликали особливої довіри…

Замість тог, щоб критикувати роботу бувших, нинішніх і майбутніх великих чи не дуже самоврядуванців, краще запропонуйте чи зробіть щось своє! Де ваші проблеми? Які ваші бажання? Чого ви хочете від самоврядування? Двері відкриті, а телефони не є засекреченими, але ні тим ні тим ніхто не користується. У зв’язку з тим, що наш студент тільки те і вміє, що бути споживачем продукту, який, хоч йому і не подобається, але він все одно його мовчки вживає, звідси і виникають проблеми. Студентське самоврядування потребує допомоги і порад від усіх хто на це спроможний. Воно тільки починає свій шлях. Для кожного самоврядуванця, ніби серпом по ….. є кожна критика. А особливо від людей які ніколи цим не займалися, а тільки вміють робити те, що критикувати… Я згоден, що без здорової критики ніяка праця неможлива. Але ж я наголошую - ЗДОРОВОЇ!
Ви зауважте на те, що у студраді робота заснована лише на одному ентузіазмі. А, як відомо, на ньому далеко не заїдеш (тим більше коли той ентузіазм безперервно збивають «критики професіонали»). Усі ті 24 чоловіки не знають одне одного. Як їм працювати? Що їм робити? Я впевнений, що серед них є ті люди, яким взагалі байдуже до всього того, що відбувається, тобто вони є такими ж самими мовчазними споживачами, які випадково потрапили до студ. ради. Але є і ті, що хотіли б щось зробити, але не вміють, або не знають як. Ну а ті хто хоча б щось робить завжди на видному місці і отримують купу критики і зауважень у свою сторону. Єдине , що їх об’єднує це ті збори чи засідання на які приходять далеко не всі депутати.
Депутати, це взагалі окреме питання. Над ними потрібно працювати. Їх потрібно навчати працювати. Їх потрібно заохочувати. Потрібно проводити як можна більше тімбілдінгових заходів для самої студради. Від голови залежить багато. Але від самих депутатів не менше. Доки не буде створена гідна команда, доки не припиняться чвари і війни, доки не з’явиться загальна мета, доки кожен депутат не буде відчувати задоволення від виконаної їм роботи діла не буде….
Яка може іти мова про опозицію. 24 людини. Невже так важко знайти згоду? Не варто перетворювати студраду на верховну раду України. Не має сенсу. То є дуже поганий приклад. Просто страшно стає від того, що ті люди які є майбутнім України (а майбутнім України є кожен з нас) витрачають свій вільний час не на самовдосконалення а на самознищення. Не таким хотіли бачити нас наші дідусі та бабусі коли визволяли нашу неньку з під рук фашистів. (9 травня навіяло)
Годі сварок та безглуздих зауважень. Потрібно робити а не казати.. Потрібно почути , а не просто слухати.
Це стосується усіх студентів!!!


14.05.2009 16:39 Аноним
Може має сенс відкрити відповідну тему на Форумі для подальшої дискусії?

14.05.2009 17:48 МАХАЛЫЧ
Поражаюсь, дорогие мои, насколько Вы убоги. Оба лагеря- две песочницы, из которых бросают друг в друга песком и собачими какашками.
Я дважды сталкивался со Студрадой. Впервые, когда меня обнадежили, что, дескать, там помогают молодым и талантливым. В 2002 году, когда я был еще студентом, не помогли. Спасибо! Я и без Вас добился определенного признания в творческих кругах Полтавы, но никому за это не обязан. Особенно- кучке сопляков, играющих во власть.
Скоро Вы станете "настоящими" политиками. Такими же жадными, тупыми и непримиримыми.
Я надеялся, что новое поколение политических менеджеров изменит Украину к лучшему, ан-нет, Вы заразились такой же политической плесенью. Интриги и распри.
Кстати, второй раз я узнал о Студраде именно из-за этого скандала. До этого ничего позитивного о Вас не слышал.
Понимаю, для Вас и плохой Пи-ар тоже Пи-ар. Но запомните- Вы ноль. Абсолютный. Спасибо за внимания. Если у кого есть претензии- пожалуйста, я не скрываюсь под анонимностью, как большинство из Вас.

14.05.2009 18:12 Випадковий свідок...
Просто жах!!! Люди які називаються депутатами поводять себе гірше ніж ображені діти на майданчику, яким простіше усього жбурнути в образчика жменю піску.... Тільки діти то виросли, а пісок замінили на бруд.... якого в них звідкись так багато... Про нового мера, суто моя субєктивна думка - той хто зрадив одного разу... Зрадить і вдруге...

14.05.2009 19:46 Лесь Подерев'янський
Здраствуйте ребята...

14.05.2009 19:49 Fiesta
Найгірше те, що під анонімами ховаються все тіж депутати,
тут не можливо розрізнити, хто на кого... АНОНІМ є анонім, погралися і досить.........

Як я вже казала вночі, і ось Герасим також підтвердив це - ПРАЦЮВАТИ та ПРАЦЮВАТИ !!!!
Тількі ті люди здатні щось робити, у кого або ж користь, або ж фанатизм до рідного студентства.
На жаль чи на радість є в Студ раді люди, що здатні працювати......
Працювати віддано та ефективно.

Хтось кричить , що рада є пустим місцем, нічого МІСТЕЧКО, що сколихнуло пів Полтави....... може акції і заходи були не такими і гучними, не такими пропіареними як заходи мера, але вони були, і принесли неабияку користь.
А якщо хтось чогось незнає про Студраду, ВИБАЧТЕ, потрібно цікавитися ЖИТТЯМ СВОГО МІСТА!

Так, є два табори, так проблем багато, але для ефективної роботи потрібно злажений колектив,, але якщо думки розходяться, ПАНОВЕ - ДЕМОКРАТІЯ......
Так, є такі люди, що нічого не роблять, Бог їм суддя.

У кожному колективі свої скелети в шафі,у колективі маленького рівня (офіс, група) цих скелетів не так видно, та ними ніхто не цікавиться.......
Самоврядування не є чимось закритим, тому всі його проблеми виходять на люди. Гласність.

А щодо того, що депутати Студради вже вкрилися "політичною плісінню"...... так є з кого приклад брати...

Підлітковий максималізм.......
Надивилися і наслухалися як роблять дорослі дяді, і самим потрібно погратися... а мудрості немає ще в голові.
А ті в кого вона є, той просто працює, без зайвих слів і криків.
Кожен для себе має обрати дорогу і визначити пріоритети.

Я вважаю, перш за все, щоб Студрада працювала НОРМАЛЬНО, потрібно з самого початку у вишах відбирати тих людей, хто готовий хворіти цією справою. А не "ЩОБ БУЛО"!
Ті , які прийшли поклеяти дурня, вони навіть неможуть «карьеру зробити», бо невтьопні, питання навіщо тоді використовувати чужий шанс?

А коли виникають конфлікти, то саме керівництво повинно шукати шляхи вирішення їх, як можна сваритися 24 чоловікам....?????
Це не так і багато.... але достатньо, кожен на виду, всі знають одне про одного майже все.

От є в Дмитра команда. І є ті , хто його не підтримують. Сядьте, поговоріть, визначте ті позиції , які у вас спільні, і які відмінні.
Не варто робити переполох, все перебудовувати на манер нового мера, просто хочаб намагатися знайти спільну мову. А вона у всіх студрадівців одна- ДОБРОБУТ СТУДЕНТА!

Якщо і та, і та сторона має майже однакові програми, яка тоді різниця, хто буде втілювати їх в життя.
Є проблема-вирішуйте, а не діліть портфелі, по-суті, які ще є просто портфельчиками.....
Інколи студентське самоврядування має більший вплив ніж інші інституції. Така відповідальність, не можна нею гратися.

Всі амбіції, бруд, то по юності, якщо ці люди готуються стати політиками, їм прийдеться навчитися тверезо мислити і поводити себе більш розумно. Вони просто не виживуть по іншому.

Щасти всім, пам’ятайте, краще робити щось «впринцип» і, ніж не робити нічого взагалі.


14.05.2009 20:44 Т.Шевченко
Хлопці, пора вже братися за діло!

14.05.2009 21:15 ГЕРАСИМ
2 Fiesta
нормально сказала

15.05.2009 12:38 Саша Ежов ака Liric
мда... пока добрался до интеренета, а тут целая сага о выборах) хочу пожелать нашей команде во главе с Д.Козицким мудрости и сдержаности, а нашим проницательным но жалким опонентам по-больше фантазии=)


15.05.2009 17:55 Человека который про
Граждане,а вам не кажется что вы не только низко поступаете,но и глупо?Кому и что вы пытаетесь доказать?Флаг вам в руки и рупор в зубы и вперед выступать перед народом...Так нет же...Там необходимо показать свое лицо,а здесь не страшно можно сказать что угодно и кому угодно.Ребята хватит играться в выборы и власть,делайте хоть что нибудь.Разрабатывайте бизнес-планы,выносите резолюции,обсуждайте,и подтверждайте,действуйте.(подсказка "разговоры" это не действие,а сотрясение воздуха.)

15.05.2009 19:58 Аноним
Саша Ежов - ти про яку команду говориш, ти вже не депутат - так що розслабся і працюй собі спокійно

15.05.2009 21:42 Aktavian
Дорогие друзья(Аноним прежде всего)! Извините, но пора вам сходить в детский мир и купить там себе памперсов! ... сами да и других ...! Бессмысленный спор! Все здесь далеко не святые! А эту тему надо будет обсуждать через год! Спасибо за хорошее настроение!)

17.05.2009 18:39 Саша Ежов
2 = 15.05.2009 19:58 Аноним
хахахахаха - не обязательно быть депутатом, что б работать в СРмП!!! А кто любит тупо ручки поднимать - welcome!!! ахахахах... учить вас и учить еще...

18.05.2009 00:23 Влад SS_45@i.ua
Єжов Саша!
Ти поки коні мочитимеш?
Працюєш у піцерії - працюй на благо тим, хто хоче попоїсти! Тебе з кооперативного технікуму ледве витурили. Студенти і викладачі зітхнули!
От і "СРмП" зітхнуло якби тільки на піцою всіх кормив, а не вішав лапшу на уха.

18.05.2009 00:44 Влад SS_45@i.ua
Re Aktavian 15.05.2009 21:42
Шановний пане Ілле Під..во!
Ви ще у 9-му класі чи 10-му? У коледжі впіютесь напевно ще?

18.05.2009 14:00 Єжов Саша
to Влад SS_45@i.ua
малышь, если б не такие как я, то у меня б еще 1000 лет в ВНЗ знали - что такое самоуправление!!!
и не тебе мне указывать - что мне делать!!!!
а такие бездельники, как вы только и могут "зитхати" с моим уходом!!! так что техонечько!!!

18.05.2009 15:39 Єжов Саша
ну на что ж еще способен гнилой язык...??? мне вас жаль

18.05.2009 18:23 Аноним
В цьому діалогові від 12.05.2009-18.05.2009 взяли учясть Базя, Крашанка і Курочка Майя яким дуже фігово!!! The End.

18.05.2009 20:03 Aktavian
Ну что же,Влад SS_45@i.ua, могу сказать тебе 2 вещи! Первая - Илья Пидкова пишется именно так, а не Ілле Під..во. Я на 3 курсе ППК НТУ "ХПИ". Это всем известный факт. Я свою личность не скрываю.
Вторая - твои "от"писи"" настолько низки, что просто мне тебя жаль. Помню когда учился в классе 5, для меня всегда казалось, что старшие ребята, там с 10, 11 класса-это уже достижение! А потом оказалось, что просто они старше и все! В этом ничего нет! Просто они родились раньше! Возраст-не показатель человека, а его качество! А ты в свои годы еще и половины не достиг, чего достиг я! Сиди прячся за своим туповатым ником. И как любит говорить одна моя любимая подружка "Чао, персик, дозревай!".

18.05.2009 20:37 Aktavian
Завтра в прес-центре в городском доме культуры будет собрание студсовета на 17:00.
До встречи.

18.05.2009 21:46 Красовская Анастасия
Знаєте, якщо довго читати щю маячню то можна втратити розум!! Замість того щоб пращювати, Ви, шановні відвідувачі сайту, студенти і ,мабуть, наші опоненти, витрачаєте час на пусті теревені! Голословні вирази та образи тільки псують репутацію студентської еліти м.Полтави.Хіба важлива посада...?? Хочете працювати, будь ласка, ніхто не проти!Проте я вдячна цій ситуації, адже ніколи не могла подумати, що українська молодь брудніша за українських славнозвісних політиків, але щя ситуація показала хто є хто насправді!

18.05.2009 23:54 Влад SS_45@i.ua
Хтось класно підписується моїм ніком. Бог вам суддя!

19.05.2009 16:25 Саша Ежов
Красовська и Илюха - гоу пить пиво после заседания!!!

19.05.2009 20:06 Добрик
да я давно слежу за этой ссылкой!знакомых в студ раде достаточно!и скажу так!грязь тут очень густая!но скажу так,если вы хотите чегото добиться а не спорить что Козя фуфло,а макс молодец,то это пустая трата времени!как сказал сегодня Максим-:То что в этой ситуации 2 команды ,ничего не решает.Мы в одной лодке,так давайте работать вместе!"Вот и я говорю,если вы против когото или чего то,вас никто не держит!мир большой,идите на все 4 стороны!а если вы в студ раде раде того чтобы получать какието бонусы от универа,а не работать то флаг вам в руки!токо не мешайте другим людям работать!есть какието вопросы прошу!и еще ЛЮДИ КОТОРЫЕ ПОДПИСУТЬСЯ ПОД ЧУЖИМИ НИКАМИ,ВЫ ***БКИ

20.05.2009 10:59 Аноним
мы даже наблюдали вчера за рЭакцией этих у*бков обоих полов и разных цветов, когда Ромас задела тему студклаба) - ох и лицемеры!!! но спалились!!!
а по-поводу власти в лице той же Ромас , то СЛИШКОМ МНОГО ОНА НА СЕБЯ БЕРЕТ по отношению к студсовету, как самоуправной структуре, не зависящей не от кого и от нее в том числе!!! и приходить и расказывать, что студсовету делать, и когда - крайне не разумно с ее стороны, и прогибаться под нее некто не будет!!!!!!!! - в горисполкоме достаточно управлений, с помощью которых можно реализовывать свои проекты !!!!!!!!

20.05.2009 11:02 Аноним
шо ж це наш ... - Кращенко не появився??!! - аж зло бере!!! (

20.05.2009 12:42 Влад SS_45@i.ua
Хтось говорить - годі, а сам продовжує безчинства. Хто злий - той нещасний.
Гнати на Ромас, управління, різних людей Кращенка, Курячої, Микитенка, Клепач - дуже прикольно і просто огидно!

21.05.2009 18:34 Аноним
НеАА!! Кращ молодец!!!)

21.05.2009 19:51 Аноним
Re, тому, кто подписался Влад SS_45@i.ua от 21.05.2009 18:48.
А сказать-то больше нечего! Кроме палочки негативные порисовать. И только! Жаль!
На позитиве будьте, и Юра тожЕЕЕЕЕЕЕЕ, ты НОРМА

26.05.2009 13:10 Fiesta
13.05-21.05.........


09.06.2009 10:38 Человек который очен
да, ребята ну и навыбирали же вы себе в меры....пока такие как Козицкий приходят к власти в нашей стране, до тех пор Украина будет сидеть в такой ЖОПЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

Честно говоря просто обидно за тех кто верит что Козя что-то может и что-то умеет кроме того что П№деть(простите) он научился отменно

ну что ж успехов тебе товарищ п№здун, а вы люди одумайтесь!!!!!!!!!!!!!!!

03.08.2009 11:23 Аноним
а что может другой кандидат?
Ответ: еще меньше!

08.08.2009 13:07 Писюн
Я за Димку всем по е*алу надаю .СУКИ.

08.08.2009 22:01 Аноним
на втором фото пример синдрома дауна

06.02.2010 10:03 Аноним
Вау! Какие сиськи шикарные у тёлки с четвёртой фотки!!! А как она ротик раскрыла!!!! Пийду падрачу!!!!

31.01.2011 20:03 Антон Белов
Блин, народ, если бы я это видел раньше... А так я с этим козлом встрял маленько