Новости ››
Полтава и область
Акція "Обери собі життя" в ПолтНТУ
09.04.2009 09:00 | просмотров: 1174

Днями в Полтавському національному технічному університеті проходить акція «Обери собі життя». Ініціаторами проведення цього заходу стала студентська рада фінансово-економічного факультету.
У понеділок, на великій перерві, перед центральним входом організатори обмінювали цигарки на цукерки, йогурти та фрукти. У вівторок кафедра фізичного виховання провела «Веселі старти», присвячені Всесвітньому дню здоров’я.
8-го квітня, за круглим столом у стінах ПолтНТУ зібралися представники чотирьох університетів (ПолтНТУ, ПУСКУ, ПДПУ та ПДАА), об’єднані темою обговорення «Молодь обирає життя». Були підведені підсумки проведеного анкетування на визначення способу життя студентів ПолтНТУ. Зі своїм словом до присутніх студентів звернулися Головний спеціаліст управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської міської ради Павленко А.О. та консультант благодійної організації «Світло надії» Чикуров Д. Зустріч пройшла у затишній атмосфері.
Обговорювалися і робота молодіжних програм у м. Полтава, і шляхи попередження зараження ВІЛ/Снідом і наболілі питання наявності генетично модифікованих організмів у продуктах харчування.
Завершується акція в університеті рок-концертом та дискотекою.
Хочеться вірити, що проведені заходи принаймні змусять задуматися та зробити свій вибір на користь життя.







Ale4ka
Студклуб
Комментарии
09.04.2009 19:03 Аноним
Опять показуха в строяке.
Лучшебы круглосуточно организовали обмен сигарет на канфеты и йогурты возле общаг или в туалетах в универе. Может кто с наших преподов которые постоянно курят в туалете накушались бы йогурта.
Самое главное чтоб йогурты эти не покупали в магазине который в студгородке, так как они там всегда просточенные. И не только йогурты...
09.04.2009 21:00 Леночка
А что вы хотели? Магазин расположен с таком месте что если не торговать просроченым иногда то эта торговля будет не прибыльна. А так как этот магазин пренадлежит сестре ректора Иваницкой, то он не может быть не прибыльным!
Зато студентам всем поприколу, пиво всегда под боком. И сигареты...
Хотя судя по акциям как эта в магазине не должны продавать алкоголь и сигареты вовсе.
Вот такое несоответствие получается.
Наверняка эти студенты после этого заседания все дружно вышли на улицу, закурили и пошли за пивом в этот магазин.
Хороший пример, после пожара в общаге недавнего пиво в магазине было дифицитом - студетны все выкупили, наверное праздновали первый пожар в этом году в общаге! :-(
10.04.2009 08:14 Seriy
Месяц гдето назад напротив погрудия Кондратюка на втором этаже центрального корпуса в университете кто-то бросил презерватив. Извините за подробности - использованый. Вот так люди борятся за здоровый способ жизни в ПНТУ! Помоему агитация самая действенная. Ну при мне токо видели это человек 100 прошедших по коридору...
Жаль что наш ректор не шол в тот момент по коридору - увидел бы результаты воспитательной работы лежащие на полу...
10.04.2009 08:30 Антон
Кращеб замість общаги згорів той магазинчик... Ми неодноразово скаржилися на те що там продають просрочену продукцію... Та наші скарги до одного місця, кажуть що він належить керівництву університету. Ось так навіть на такому наживаються.
А викладачі дійсно дозволяють собі перекури навіть на парах. Треба щоб спочатку преподи кинули шмалити по туалетах а потім може і студенти перестануть!!!
10.04.2009 10:08 Протест
Гидко дивитися на цих мажорів активістів-самоврядуванців. Не знаю як в інших вузах а в нашому строяку ВСІМ відомо що назначає їх наш ректор. Так з підлабузників вони швидко стартують в доросле життя. Далі знаходять собі керівника науковця і висмоктують з пальця собі наукові роботи.. А потім зажраті та пихаті починають нас вчити, хоч в самих в макітрі нічого немає...
Ось таке в нас "самоврядування"... Студенти нікому не потрібні. А цигарки вони певно забрали собі бо більшість з них я точно знаю палять. Свого часу пробували ми щось змінити в цьому управлінні та декан провів з нами виховну роботу і пояснив де наше місце!
10.04.2009 11:14 Аноним
В корпусі А на другому поверсі
в чоловічому туалеті завжди накурено.
Сама бачила як там курять викладачи з кафедри ректора (пожилі вже такі дядьки).
Починати треба саме з цього! А не зі студентів.
10.04.2009 19:23 baby boo
2 Протест.
якісь хибні у вас уявлення про студентське самоврядування в ПолтНТУ. ректор нікого не назначає. це абсолютно добровільне заняття власного вільного часу з метою зробити щось корисне. і знову ж таки, той хто щось робить, організовує - завжди за свій прояв ініціативи отримує зверху... дуже легко критикувати. дуже легко бути непомітним і нічого не робити. навряд чи Ви хоч раз намагались щось створити в нашому університеті... спробуйте - і потім скажете, яким мажором від цього стали....
2 10.04.2009 11:14 Аноним
пані, а що ви робили в чоловічому туалеті на другому поверсі разом із пожилими дядьками??? 0_о....
10.04.2009 20:42 Пані
Я не знаю що ви там робите з пожилими дядьками. Але те шо ви там курити воняє у жіночому туалеті через вентиляцію і у коридорі.
10.04.2009 20:45 baby boo
ЦитатаСама бачила як там курять викладачи з кафедри ректора (пожилі вже такі дядьки).
здається це Ваші слова...
10.04.2009 21:01 Протест
Я як ніхто інший знаю що чиниться в нашому виші. Як одноголосо (мпямо як в совкові часи) приймаються "потрібні" кандидатури самоврядуванців. Як нам проводив виховну роботу декан коли ми хотіли "змінити" ці "лялькові" вибори. Ви думаєте Вас самоврядуванців хтось в універі поважає? А тоді скажіть за що? За те що студентів захищаєте, за те що відстоюєте їх позицію перед ректором? Чому ми маємо писати на сайті про те що діється в нашому "чудовому" універі на сайті? Про те що гуртожитки перетворилися на розвалені хліви, про пожежі, про хамів охоронців служби охорони яким платить ректор, про магазин в якому здирають з нас гроші за просрочені продукти, за те що преподи беруть хабарі, за те що декани відсіюють "зайвих" притендентів на стипендію... Певно якби ви хоч щось зробили то і не писали б тут про це... А так ви знаєте що втратите коли підите проти нашого керівництва, коли хоч раз подумаєте не про майбутню вчену ступінь а про студентів...
10.04.2009 21:08 Пані
Якщо ти baby boo дурне та вперте одночасно, то для тебе пояснюю, що слово БАЧИЛА треба розуміти вірно - дядьки підстаркуваті ходять в туалет, роблять якісь справи, після яких виходять і після цього у коридорі і жіночому туалеті воняє тютюном.
Якщо треба буде тобі пояснити ще більш детально, то поясню. А якщо скажеш що не курять бо я своїми очами цього не бачила, то саме підеш у чоловічий туалет і подивишся чим вони там займаються, може готуються до занять, а запах тютюну просто збіг обставин.
10.04.2009 21:49 baby boo
ви хочете змінити систему. а це - нереально.
а коли люди намагаються зробити щось цікаве - починаєте вести незрозумілу дискусію....
11.04.2009 07:23 Аноним
Для того щоб змінити систему, а її треба змінити, треба змінити ректора - а от це уже не реально.
Бо все що робиться ректором - це суцільна показуха і висмоктані з пальця показники.
Реально маємо небезпечні для проживання гуртожитки в яких немає можливості користуватись електроприладами і в яких холодно. Зате ректор нам будує спорткомплекс!
Проблема в тому, що студентам не потрібен спорткомплекс, а потрібні нормальні гуртожитки, нормальне відношення і щоб викладачі не брали грошей (особливо у наших друзів які навчаються заочно, бо там здача заліку зводиться до збору грошей з групи). А спорткомплекс потрібен ректору для понтів перед колегами і для майбутніх виборів ректора!
11.04.2009 07:46 чпыва
Может в планах ректора открыть факультет физкультуры и спорта? А иначе на кой универу такое здоровое здание, если для кафедры физвоспитания помещений вродебы хватает.
На этом факультете среди кафедр будет главная кафедра - настольного тениса! Ее возглавит провидной настольный тенисист области, заслуженый спортсмен Украины, мастер спорта... Короче знаете вы этого человека.
11.04.2009 10:28 baby boo
вы так говорите, как будто в других универах все совершенно по-другому!!! ....

15.04.2009 12:07 Patriot-SiM
про політику університету можливо сказано дещо й правда, але про самоврядування цілковита брихня. "мажори" з рад проживають разом з іншими студентами в гуртожитках і відпрацьовують так само енки. А про написання наукових робі, то викладачі самі шукають студентів, бо як виявляється не кожен має бажання до її написання. з знайомих і одногрупників нікому не відмовили в прийнятті роботи.
18.04.2009 09:08 Little woman
Я хочу вам рассказать о том кака я попала в Студсовет.
Пришла наша староста из деканата и сказала,что нужны студенты с нашей группы в Студсовет нашего факультета.
Ну, вот и вся история.

И ректор даже не назначал!!!!
18.04.2009 10:58 Аноним
ЛУЧШЕ БЫ В ТУАЛЕТАХ РЕМОНТ ЗДЕЛАЛИ!
В СТРОЯКЕ НЕ ТУАЛЕТ, А СРАЛЬНИК!!!!!!!!!!!!!!!


18.04.2009 12:07 baby boo
лучше чем что??? 0_о....
чем пропаганда здорового образа жизни среди студентов?...
23.04.2009 00:09 Yulianna
10.04.2009 21:01 Протест
Я як ніхто інший знаю що чиниться в нашому виші. Як одноголосо (мпямо як в совкові часи) приймаються "потрібні" кандидатури самоврядуванців. Як нам проводив виховну роботу декан коли ми хотіли "змінити" ці "лялькові" вибори. Ви думаєте Вас самоврядуванців хтось в універі поважає? А тоді скажіть за що? За те що студентів захищаєте, за те що відстоюєте їх позицію перед ректором? Чому ми маємо писати на сайті про те що діється в нашому "чудовому" універі на сайті? Про те що гуртожитки перетворилися на розвалені хліви, про пожежі, про хамів охоронців служби охорони яким платить ректор, про магазин в якому здирають з нас гроші за просрочені продукти, за те що преподи беруть хабарі, за те що декани відсіюють "зайвих" притендентів на стипендію... Певно якби ви хоч щось зробили то і не писали б тут про це... А так ви знаєте що втратите коли підите проти нашого керівництва, коли хоч раз подумаєте не про майбутню вчену ступінь а про студентів...
Да уж......В который раз убеждаюсь в необознанности наших студентов.Интересно было бы узнать,кто именно делает "хлев" с общежитий????Случайно не те самые студенты,которые в них проживают?Мне не раз приходилось видеть как царапаются стены ключами, как мусор выбрасывается на пол и т.д. т.п. Запущенность общежитий дело рук самих студентов!Ректор вам не мамочка ,которая будит ходить за вами и подтирать задницы.
Это касается и продуктов в магазине.Лбди,ну вы же не маленькие!Смотрите на упаковке срок годности перед тем как покупать!Да,согласна,испорченые продукты продавать нельзя,но от этого никулда не денешься.Всегда обманывали и будут обманывать!А о своем здоровье должны заботиться вы сами.
И насчет назначений на должности - это вообще полный бред!!!В студсовет может прийти любой желающий и его оттуда не выгонят - это уже точно.И ректору вообще все равно ,какие люди там будут,главное чтоб было желание что-то сделать,помочь или просто проявить инициативу!
23.04.2009 00:14 Yulianna
И еще,насчет курения в туалетах.Преподаватели тоже люди.И у них тоже есть свои вредные привычки.Но ниужели нужно ровняться на худшее????Человек сам себе должен поставить цель бросить курить и четко идти к ней, и не смотреть по туалетам или еще где-то там,курят преподы или нет.
Критиковать и возмущаться может каждый, а внести хоть что-нибудь свое для изменения на лучшее могут только еденецы!
10.06.2009 11:19 gladiator
Юлианна молодец! Так их! А то развели белиберду! Особенно Протест - это точно проплаченная агентурная сволочь, которую надо поставить к стенке и расстрелять! Шутка, конечно, но что-то я особой активности к переменам кроме критики от него не заметил! Не надо говорить что всё хорошо, но если говорить, что так плохо, то иди учись в другой универ и посмотри как там! Взятки выше, нравы круче, оплата за общагу не такая как у нас, да и наверняка с тобой на эту тему вообще никто переписываться не будет, потому что там всем наплевать.
Однако, спасибо. Критика - это тоже хорошо.
14.07.2009 14:12 Аноним
вот это у вас прорблемы.курят ни курят.
26.08.2010 16:36 ОТЕЦ
для любителей экстрима советую посетить общежитие № 1. если вас не убъет током во время экскурсии от висящих проводов, то тогда вы будете съедены тараканами. Их (тараканов) там очень много и они намного голоднее студентов. экскурсия бесплатная, а Чернобыль просто Дисней-Ленд по сравнению с этим общежитием...
26.04.2011 23:20 Аноним
при чём тут курение вообще?
а универ у нас офигенный)
26.04.2011 23:21 Аноним
а в общагах действительно пиздец=)